Pop up lecąca mewa

Pop up lecąca mewa

Cześć! Może tak jak ja od czasu do czasu lubisz eksperymentować z formą i dasz się skusić na wykonanie mojej dzisiejszej inspiracji, którą wykonałam dla sklepu Artianette? Ta nietypowa kartka nosi nazwę pop up lecąca mewa. Wbrew pozorom jej wykonanie nie jest trudne. Ja wykorzystałam dwie gotowe już bazy kartki kwadratowej o wymiarach 14 cm, a także pojedynczy arkusz w tym samym rozmiarze, który będzie naszym głównym elementem kartki.

Pop up lecąca mewa

Opowiem Ci jak wykonałam szkielet mojej pracy. Obie kartki bazowe zbigowałam po środku każdego skrzydełka dzieląc w ten sposób każdą na cztery równe części. Bazę zagięłam tak, aby powstała harmonijka. Następnie wewnętrzne skrzydełka przykleiłam do panelu. Tak przygotowaną bazę okleiłam papierem scrapowym. W tym celu sięgnęłam po kolekcję White Celebration, która została stworzona pod takie okazje jak Chrzest Święty.

Pop up lecąca mewa

Główny panel postanowiłam trochę wyróżnić od delikatnej całości. Dlatego też okleiłam go soczystym zielonym papierem z fakturą desek Wood Backgrounds 07. Na tak przygotowanym elemencie zaczęłam budować kompozycję. Przygotowałam sobie kilka grafik, scrapki, sizal oraz kwiat z bawełny usztywnianej.

Pop up lecąca mewa

Kompozycję ułożyłam centralnie na panelu, umieszczając każdy element na dystansie nadając pracy przestrzenności. Moja kartka pop up lecąca mewa jest bogata w grafiki z różnych arkuszy. Lubię łączyć ze sobą kolekcje ich dodatki. Dlatego tym sposobem mamy tutaj dodatki takie jak świeca z White Celebration SET 01, chłopiec z White Celebration SET 02 oraz pierwiosnki z White Celabration SET 04. Oprócz grafik dedykowanych kolekcji, wykorzystałam jeszcze wianek ze Spring Breath SET 04, a także gałązki ze Światowego Dnia Lasu SET 06.

Pop up lecąca mewa

Elegancji mojej kartce dodają złote elementy z wykrojnika. Sizal i bawełniany kwiat nadaje jej lekkości jakiej oczekujemy w pracach na ceremonię chrztu. Kartka po złożeniu skrzydełek idealnie mieści się w pudełku. Podkreśla to charakter okoliczności. Zachęcam Cię do wykonania własnej lecącej mewy.

Pop up lecąca mewa

Materiały dostępne w sklepie Artianette:

White celebration kolekcja
white celebration, kolekcja papierów do scrapbookingów, digi to cut, elementy do wycinania
white celebration, kolekcja papierów do scrapbookingów, digi to cut, elementy do wycinania

Ściskam, Paper World by Wiola

paper world by wiola, inspiracje dla Artianette, DT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top