Kartka kaskadowa na Dzień Barbie. Blog Artianette

Dzień Barbie: kartka kaskadowa.

Dzień Barbie: kartka kaskadowa to moja kolejna propozycja dla Artianette. Czy wiedzieliście, że Międzynarodowy Dzień Lalki Barbie obchodzony jest zaraz po Dniu Kobiet? Też nie wiedziałam! Dlatego, kiedy w moje ręce wpadły przepiękne grafiki o tej tematyce, postanowiłam stworzyć kartkę w nietypowym formacie.

Dzień Barbie: kartka kaskadowa
Blog Artianette, inspiraacja

Wykorzystałam arkusz z kolekcji Vintage Pink SH 05, jak również wspomniane wcześniej dodatki.Te z kolei znajdziecie w kalendarzu świąt nietypowych – Międzynarodowy Dzień Lalki Barbie SET 01. Bazę wykończyłam ozdobnym dziurkaczem. Ponieważ chciałam, aby moja praca była bogata dodałam wiele papierowych kwiatów. Kompozycję wzbogaciłam koronkami oraz sznurkami.

Dzień Barbie: kartka kaskadowa
Blog Artianette, inspiraacja

Dzień Barbie: kartka kaskadowa jest nietypowa, dlatego że baza, której użyłam to parawan. Składa się jak harmonijka. Jej przód jest znacznie mniejszy od tyłu. Baza ta pozwoliła mi na umieszczenie wielu elementów.

Dzień Barbie: kartka kaskadowa
Blog Artianette, inspiraacja

Wewnątrz jednej strony zrobiłam dodatkowe miejsce na tag. Są również mini kompozycje z grafikami z arkusza, a także wolny panel na życzenia. Natomiast na drugiej stronie kartki postanowiłam umieścić znany cytat Audrey Hepburn, który mówi iż „piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.

Dzień Barbie: kartka kaskadowa
Blog Artianette, inspiraacja

Jestem bardo ciekawa jak wam się podoba moja dzisiejsza inspiracja. Powiem szczerze, że tworząc tę kartkę świetnie się bawiłam. Dobieranie każdego z elementów oraz każdego kwiatka sprawiło mi wiele satysfakcji. Jeżeli zastanawiacie się komu wręczyć taką kartkę to już śpieszę z odpowiedzią. Każdej kobiecie! Nie koniecznie musi być to fanka tej kultowej zabawki – Lalki Barbie. Na koniec przypomnę tylko o naszej grupie inspiracyjnej, gdzie serdecznie was zapraszam – Artianette inspire! Możecie tam zamieszczać swoje prace. Te z wykorzystaniem produktów marki Artianette, bądź inspirowane naszymi dziełami. Grupę znajdziecie na Facebooku.

Materiały, z których korzystałam podczas pracy znajdziesz tutaj:

Pozdrawiam

Karolina Papierowe 7 Cudów

papierowe7cudów 
DT Artianette

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top