Koperta 3d na pieniądze

Komunijna koperta 3D

Komunijna koperta 3D to moja tajna broń! Dlatego też, z radością dzielę się z Wami moim małym sekretem na nadchodzący sezon komunijny. Wiem, że często stajemy przed dylematem, co podarować jako upominek komunijny. Pieniądze są praktycznym rozwiązaniem, ale jak je wręczyć, aby zachować elegancję i osobisty charakter? Mam dla Was rozwiązanie, które nada waszemu prezentowi wyjątkowego uroku – koperta 3D.

koperta 3d na pieniądze papiery do druku papiery Artianette

Odkryłam fantastyczną stronę – templatemaker – która stała się moim odkryciem roku. Wystarczy, że wpiszę wymagane wymiary, a serwis wygeneruje dla mnie plik z gotowym wzorem koperty do samodzielnego wycięcia i złożenia. To takie proste, a efekty są powalające! Chcąc dodać kopercie jeszcze więcej magii, wydrukowałam ją na specjalnie przygotowanym papierze z wzorem z kolekcji White Celebration. Ten delikatny i elegancki wzór idealnie komponuje się z okazją, jaką jest Pierwsza Komunia Święta.

koperta 3d na pieniądze papiery do druku papiery Artianette

Po wydrukowaniu przyszła kolej na składanie. To moment, w którym mogę pozwolić sobie na chwilę twórczej wolności, składając kopertę i obserwując, jak z płaskiego arkusza papieru powstaje małe dzieło sztuki. Następnie przystąpiłam do ozdabiania. Użyłam tak jak w przypadku bazy koperty, papierów Artianette z kolekcji White Celebration. Dodały subtelności, oraz papieru lustrzanego, który wprowadził odrobinę blasku i elegancji.

koperta 3d na pieniądze papiery do druku papiery Artianette

Nie zapomniałam także o dodatkach do wycinania z tej samej kolekcji. To one dodały kopercie charakteru i sprawiły, że stała się ona nie tylko opakowaniem na pieniądze, ale prawdziwym, osobistym prezentem.Każdy element tej koperty został dobrany i umieszczony z myślą o tym wyjątkowym dniu. Jestem przekonana, że taka koperta 3D to nie tylko elegancki, ale i osobisty sposób na wręczenie pieniędzy. To także dowód na to, że tradycyjny prezent może zostać podany w niebanalny i kreatywny sposób.

koperta 3d na pieniądze papiery do druku papiery Artianette

Mam nadzieję, że moja mała wskazówka pomoże Wam w sezonie komunijnym. Pamiętajcie, że najważniejsze jest serce, które wkładamy w przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Do stworzenia tej pracy użyłam:

Kolekcja White celebration papiery do druku Artianette papiery digital

Pozdrawiam Sylwia – Mysza HandMade

Sylwia Mysza hand made  Artianette

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top