Kartka pop up przestrzenna Wielkanoc Artianette wielkanocna kartka

Wielkanocna kartka pop up + FILM

Wielkanocna kartka to moja dzisiejsza propozycja. Jak już wiecie, bardzo lubię nietypowe formy, dlatego przygotowałam dla was Wielkanocną kartkę pop up. 

Kartka pop up przestrzenna Wielkanoc Artianette wielkanocna kartka

Co w nich lubię? No właśnie ten element zaskoczenia. Kartkę spokojnie zmieścicie do koperty, więc wydaje się, że to nic nadzwyczajnego, ale po rozłożeniu…No jest wielkie wow!  Wielkanocna kartka rozkłada się tworząc ramkę w formie 3d.

Kartka pop up przestrzenna Wielkanoc Artianette wielkanocna kartka

Bardzo lubię przestrzenność tej kartki. Można ją dostosować do każdej okazji. Urodziny, imieniny, chrzest, komunia … co tylko wam się wymarzy!  Ja zdecydowałam się na grafiki wielkanocne z najnowszych setów grafik do kolekcji Spring breath. Piękny digi stempel z wizerunkiem Jezusa, podbity lustrzanym złotem, a do tego wieniec cierniowy to centralny punkt mojej kartki.

Kartka pop up przestrzenna Wielkanoc Artianette

Sama forma jest na tyle ciekawa i przyciągająca uwagę, ze nie wiele trzeba, ażeby zaskoczyć obdarowanego. Dodatkowo, zdecydowałam się jedynie dodać kilka mniejszych grafik z kolekcji New Life. Kurczaczek, krzyż i kwiaty stały się uzupełnieniem całej kompozycji. Jako, że . uwielbiam uniwersalność kolekcji New Life, to właśnie one posłużyły jako papiery bazowe. Są jasne, pastelowe ale jednak żywe przywodzące na myśl wiosenne, ciepłe majowe dni.

Kartka pop up przestrzenna Wielkanoc Artianette

Wiecie co, tak naprawdę w tym momencie mogłabym zakończyć mój wpis . Ale ale, nie ze mną te numery, ponieważ przygotowałam krótki filmik z tworzenia mojej wielkanocnej kartki. A zatem, jeśli chcecie zobaczyć jak powstawał ten projekt zapraszam was do obejrzenia krótkiego procesu powstawania, gdzie widoczny jest każdy etap mojej pracy.

Prawda że proste ? Spróbujecie? Jak tak to koniecznie się pochwalcie np. na grupie Fb Artianette inspire! lub oznaczając nas na Instagramie! Oczywiście zapraszamy do zostawiania komentarzy, także tutaj.

New Life

Pozdrawiam. Mariola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top