Kartka okiennica

Kartka okiennica

W mojej pracowni w najlepsze trwa sezon komunijny. W tym roku królują na moim biurku kartki do koperty, dlatego że szybko się je wykonuje. Moja praca nie posiada kompozycji z kwiatami. Jej warstwy również nie są bardzo rozbudowane. Moim zadaniem było zmieszczenie kartki w kopercie dlatego nie mogą być one bogate. Kartka okiennica to format z którym tym razem pracowałam, jak sama nazwa wskazuje otwiera się ona na prawo i lewo. Jest to moja dzisiejsza inspiracja dla Artianette.

Kartka okiennica

Moją kartkę okiennicę zamknęłam na opaskę. To właśnie na niej stworzyłam całą kompozycję. W jej centralnym miejscu umieściłam grafikę chłopca, którą znalazłam na arkuszu komunijnych digi stempli do wycinania dedykowanych kolekcji White Celebration SET 06.

Kartka okiennica

Kartka okiennica dała mi ciekawe możliwości, jeśli chodzi o miejsce na podarunek pieniężny. Na wewnętrznej stronie jednego ze skrzydełek wykonałam kieszonkę, gdzie można schować wspomniany wyżej podarunek. Kieszonkę wykończyłam ozdobnym dziurkaczem brzegowym. Tym zabiegiem sprawiłam, że praca wygląda na dopieszczoną z każdej strony.

Kartka okiennica

Kolekcja której użyłam w tym projekcie ma piękne kwiatowe motywy i idealnie się sprawdziła mi się przy tak delikatnej pracy jak pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Kompozycję wzbogaciłam złotymi elementami, a także tekturką krzyża, którą potraktowałam złotym pudrem do embossingu tak, aby kolorystycznie pasowała do całości.

Kartka okiennica

Mimo, iż moja kartka jest przeznaczona do koperty to jednak trochę elementów tu umieściłam. Oprócz wspomnianych złotych elementów, tekturki czy grafiki użyłam także listków z wykrojnika, cienkich sznureczków jak również dodatków kwiatowych. Owe kwiaty to pierwiosnki, które są dedykowane kolekcji. Znalazłam je na arkuszu White Celebration SET 04.

Kartka okiennica

Kartki do koperty nie stanowią dla mnie problemu. Moim zadaniem było pokazanie jak w prosty sposób możesz ozdobić taką bazę. Jeśli podczas swojej pracy będziesz się inspirować moją kartką to zapraszam na naszą grupię Artianette Inspire! na Facebooku.

Materiały z jakich korzystałam w pracy:

White celebration kolekcja
white celebration, kolekcja papierów do scrapbookingów, digi to cut, elementy do wycinania
white celebration, kolekcja papierów do scrapbookingów, digi to cut, elementy do wycinania

Pozdrawiam i ściskam

Moomika Card

Monika - Moomika Card

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top