Kartka DL z kwiatami, inspiracja, Wedding Rustical, Papierowe 7 Cudów

Kartka DL z kwiatami

Kartka DL z kwiatami to moja dzisiejsza inspiracja dla sklepu Artianette i jest także pierwszą w tym formacie kartką, jaką zrobiłam w tym roku. Podłużny format kartki daje wiele możliwości, dlatego po niego sięgnęłam. Moja kartka DL z kwiatami została wręczona Agnieszce na jej okrągłe urodziny. W pracy wykorzystałam papiery ze ślubnej kolekcji Wedding Rustical. Jest ona bardzo uniwersalna i pozwala stworzyć projekty nie tylko te ślubne.

Kartka DL z kwiatami, inspiracja, Wedding Rustical, Papierowe 7 Cudów

Do kolekcji są również dedykowane arkusze z dodatkami. W mojej pracy wykorzystałam elementy z dwóch takich arkuszy. Są to Wedding Rustical SET 01 oraz Wedding Rustical SET 03. Całość dopełniłam kwiatową kompozycją, którą zbudowałam u góry jak i na dole kartki. Kwiaty, z jakich korzystałam, są papierowe i ręcznie wykonane, natomiast liście, za których pomocą uzupełniłam kompozycję, są z tworzywa sztucznego. Dodałam również kilka białych, pojedynczych pręcików kwiatowych. Koronka nadaje lekkości całej pracy, a asymetryczne rozmieszczenie elementów na ostatniej warstwie tworzy ciekawy kształt.

Tworząc kartkę, gotową bazę zawsze oklejam w środku oraz z tyłu. Sprawia to, że kartka jest stabilniejsza i podczas prezentowania jej na półce nie przewraca się. Odbiorca ma wówczas wrażenie, że pracy został poświęcony odpowiednio długi czas na jej wykonanie. W tak przygotowanym wnętrzu zamieściłam życzenia. Miałam jednakże odczucie, iż czegoś jeszcze brakuje. Postanowiłam więc, że zrobię małą kieszonkę na upominek pieniężny.

Moja kartka DL z kwiatami, mimo delikatnych warstw w kompozycji prezentuje się niezwykle elegancko. Uwielbiam robić takie prace, a z papierami do druku Artianette na prawdę wspaniale się pracuje. Dzięki temu że w każdej chwili mogę po nie sięgnąć, wydrukować kiedy mam ochotę, jestem w stanie tworzyć wiele wspaniałych projektów.

Poniżej znajdziesz materiały, z których korzystałam podczas tworzenia mojej pracy.

wedding rustical papiery cyfrowe do scrapbookingu papiery do druku i wycinania, kolekcja ślubna papierów cyfrowych

Zapraszam do wspólnego tworzenia oraz dzielenia się swoimi pracami na naszej grupie na Facebooku: Artianette Inspre!

Pozdrawiam cieplutko!

Karolina, Papierowe 7 Cudów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top