zakladki do książek Violet river papiery do druku Artianette

Zakładki do książek

Zakładki do książek i Lilka, dziesięcioletnia miłośniczka rękodzieła, to jest temat numer jeden dzisiejszego wpisu To co? Zaczynamy? to chodzcie wskakujemy do świata Lilki.

Cześć to ja Lilka ! Moja dzisiejsza inspiracja są zakładki do książek .ja do swoich zakładek użyłam arkusza dodatków do wycinania od Artianette Violet River. Głównym motywem są słodkie wydry i kwiaty, utrzymane w odcieniach fioletu. Zachwycona tymi słodziakami stworzyłam więc kolekcję zakładek, które są nie tylko praktyczne, ale również śliczne. ale to tylko moje skromne zdanie.

Proces tworzenia moich zakładek do książek rozpoczął się od starannego wybrania elementów z arkusza. Z uwagą i precyzją charakterystyczną dla artysty, chyba nim trochę jestem artysta w sensie:), wycinałam wydry i kwiaty. Kompozycje kwiatowe z arkusza 01 zachwycają delikatnością. Mam nadzieje że Artianette stworzy więcej takich kompozycji. Oczywiście tylko po to żebym mogła was inspirować jeszcze więcej. po wycięciu grafik czas było wybrać, które elementy znajdą się na mojej zakładce. Wybór wcale nie był taki oczywisty. Przecież jestem kobietą!

Wybierając spośród grafik te najbardziej urocze, komponowałam i tworzyłam harmonijne kompozycje na moich zakładkach. Skupiałam się na tym, by kompozycje były nie tylko estetyczne. Dodatkowo, miały być również płaskie . Przecież to zakładki. Dzięki temu, że poświeciłam moim zakładką tyle uwagi każda z nich stała się małym dziełem sztuki.

Zakładki do książek które stworzyłam maja inspirować i przynosić uśmiech podczas codziennego czytania. Mają być nie tylko elementem dekoracyjnym, ale przede wszystkim mają być praktycznym elementem dla każdego miłośnika czytania.

Co myślicie o mojej dzisiejszej propozycji ? Czy mając takie zakładki chętniej będziecie czytać? Ja na pewno !

W mojej pracy użyłam:

Pozdrawiam .Lila!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top