ozdobne tytki recykling torebka na prezenty papiery do drugi digi papiery

Ozdobne Tytki

Ozdobne tytki papierowe torby.

Witajcie ! Dziś przychodzę do Was ja, czyli Tyna. Czym są tytki? Skąd ta nazwa? Otóż, tytka to nic innego jak opakowanie w formie papierowej torebki. Określenie to używane jest na Śląsku, ale też w okolicach Poznania tytka to inaczej siatka. Dlaczego o tym wspominam ? Ponieważ ozdobne tytki to moja dzisiejsza inspiracja dla Was. Jak powstają takie cuda? Możecie zobaczyć live, który prowadziłam na grupie na FB Artianette inspire .

Ozdobne tytki powstały dwie. Pierwsza z propozycji to eksplozja kolorów.. Wykorzystałam tu dwie kolekcje papierów od Artianette, mianowicie Dots everywhere i Spring Breath .Moja ozdobna tytka to mnóstwo warstw i struktur, które uzyskałam za pomocą masek i past. Dodałam do tego wszystkiego kwiaty i rośliny zbierane przeze mnie. Tak, tak od wczesnej wiosny do późnego lata lubię spacerować i zbierać kwiaty i zioła. Po wysuszeniu, z wielką radością wykorzystuję je w swoich pracach i tak stało się też tu 🙂 Całość kompozycji uzupełniłam gazą, którą pofarbowałam wcześniej akrylami. Wiecie, że do farbowania gazy czy koronek można wykorzystać także naturalne składniki, takie jak kurkuma, kawa, herbata czy też sok z buraka. Nie byłabym sobą, gdybym nie pochlapała całej tytki farbą i tym samym nie uznała jej za skończoną.

Ozdobne tytki papierowe torby

Ozdobna tytka nr 2 to już zupełnie inna bajka. Delikatna, dziecięca, niewinna. Do jej stworzenia użyłam kolekcji White celebration. Arkusz z cudowną dziewczynką od razu skradł moje serce. To właśnie na tym arkuszu zbudowałam całą kompozycję.

Dodając koronki, które też bardzo lubię wykorzystywać, nadałam ozdobnej tytce delikatności, na której mi zależało .Kwiaty wycięte z arkusza04 , w połączeniu z suszonymi kwiatami i listkami wyciętymi z wykrojników dodały bardziej uroczystego charakteru. Moje prace bez użycia mediów wydają mi się nie ukończone. Dlatego przy tej ozdobnej tytce nie mogło zabraknąć farb. W tym przypadku postawiłam na złoto, które dodało blasku całej pracy.

Jak Wam się podoba sposób na wykorzystanie niepozornych papierowych torebek?

Zapraszam Was do udziału w konkursie zorganizowanym na naszej grupie Artianette inspire . Do wygrania darmowy set grafik do samodzielnego wydruku ( do wyboru jeden z 2-3 wzorów) , oraz gościnne wystąpienie w ramach naszego DT. Co musisz zrobić?

Wykonaj lift pracy z live lub zainspiruje się nią i stwórz własną wersję wykorzystując w niej produkty marki Artianette.

Mogą to być papiery z najnowszych lub starszych kolekcji oraz grafiki ( także te darmowe, ostatnio dla was udostępnione) .

Na Twój projekt czekamy do 15.02 , a w piątek 16.02 ogłosimy zwycięzcę.

spring breath digi paper papier do druku Artianette

white celebration, kolekcja papierów do scrapbookingów, digi to cut, elementy do wycinania

new life, nowa kolekcja papierów do scrappbookingu, digital papers, scrapbooking 2024, new collection, wiosenne tła, spring backgrounds

Pozdrawiam Tyna !

Zapraszamy na konkurs, który dotyczy wspomnianego live’a!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top