Balcony Card inspiracja Artianette

Balcony Card

Balcony Card to moja dzisiejsza propozycja dla Was, chciałam Was zaskoczyć nietypową formą kartki. Czy mi się to udało? Podobnie jak w przypadku każdego unikatowego projektu, „Balcony Card” została stworzona z myślą o wyjątkowości i osobistym charakterze. Tak jak w starannie zaplanowanym wystroju wnętrza, gdzie każdy detal ma swoje miejsce, tak też w mojej kartce każdy pasek, każda zębatka i każdy wycięty element współgra ze sobą, tworząc spójną całość.

Balcony Card inspiracja Artianette papiery do druku digital paper

Kartka jest prezentem dla chłopaka z okazji jego 18 urodzin. Chciałam stworzyć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, dlatego sięgnęłam po kolekcję papierów Rusty Factory aby nadać kartce charakterystyczny wygląd. Głównym motywem kartki były paski/balkony, które stanowiły centralny punkt kompozycji. Użyte papiery nadawały kartce rustykalnego, steampunkowego charakteru, co bardzo mi odpowiadało. Mnóstwo grafik ,które wyciełam z arkuszy z kolekcji dopełniło całości.

Rusty Factory Balcony Card inspiracja dla Artianette

Pasek z elementu kartki ozdobiłam elementami do wycinania. Mianowicie zębatkami, które dodawały kartce nieco surowości i męskiego stylu. Idealnie pasując do okazji. Z tyłu  kartki umieściłam miejsce na życzenia urodzinowe. Dodatkowo, zdecydowałam się na personalizację kartki, dodając na niej napisy urodzinowe oraz umieszczając liczbę 18.Taki zabieg sprawił, że prezent stał się bardziej wyjątkowy. Cały proces tworzenia tej kartki był dla mnie przyjemnością, ale także okazją do wyrażenia mojej kreatywności.

Balcony Card inspiracja Artianette papiery do druku digital paper

Warto zauważyć, że w rzeczywistości każdy prezent niesie ze sobą pewną historię i emocje. Naprawdę ważne jest, aby odbiorca poczuł, że prezent został stworzony specjalnie dla niego. Oczywiście, nie chodzi tylko o estetykę, ale też o przekaz, który niesie ze sobą dany upominek. W przypadku „Balcony Card”, nawet godne uwagi są drobne elementy, które przede wszystkim wpływają na odbiór całości.

Balcony Card inspiracja Artianette papiery do druku digital paper

„Balcony Card” stała się nie tylko prezentem, ale też pamiątką, która z czasem napewno nabierze ogromniej wartosci sentymentalnej. Do stworzenia tej kartki wykorzystałam:

Rusty Factory midi kolekcja Artianette steampunk

Graficzny kalendarz świąt nietypowych. Dzień ptaków

Na zakończenie zapraszam Was do odwiedzenia naszej grupy inspiracyjnej Artianette Inspire!

Pozdrawiam Sylwia-Mysza Hand-Made

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top