Komunijny Exploding box papiery do druku Artianette

Komunijny Exploding box

Komunijny Exploding Box jest moja dzisiejsza inspiracja i prezentem dla mojego bratanka który przystępuję w tym roku do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Postanowiłam przygotować coś wyjątkowego w kolorach złota, kremu i bieli. Chciałam, aby prezent był nie tylko pamiątką tego wyjątkowego dnia, ale także wyrażał moją radość i wdzięczność za możliwość uczestniczenia w tym ważnym wydarzeniu.

Komunijny Exploding box papiery do druku Artianette

Na zewnątrz komunijnego Exploding boxa umieściłam uroczą postać chłopca wyciętego z  SET 11. Pod nią napis „Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej”, aby każdy od razu wiedział, o jaką okazję chodzi. Wybierając kolory złota, kremu i bieli, kierowałam się ich elegancją i dostojnością, co doskonale pasuje do charakteru tego religijnego wydarzenia.

Komunijny Exploding box papiery do druku Artianette

Wewnątrz boxa umieściłam symboliczne elementy. Kielich jako jeden z najważniejszych symboli Komunii Świętej. Winogrona symbolizujące krew Chrystusa były kolejnym ważnym elementem, nawiązującym do Eucharystii i jej znaczenia w katolickiej tradycji. Kielich i winogrona znajdziecie na SET 10.

Komunijny Exploding box papiery do druku Artianette

Hostia. Jako symbol Ciała Chrystusa, również znalazła swoje miejsce w pudełku, podkreślając głęboką religijność tego dnia.

papiery do druku Artianette blog paper digital

Dodatkowo, umieściłam w pudełku delikatną wstążkę na pieniądze, jako tradycyjny prezent komunijny, będący wyrazem wsparcia i życzeń dla młodego komunikanta.

papiery do druku Artianette blog paper digital

Exploding box na Komunię Świętą mojego bratanka był nie tylko prezentem materialnym, a także wyrazem mojej głębokiej miłości, szacunku i zaangażowania w jego życie duchowe. Dodatkowo chciałam, aby ten dzień był dla niego niezapomnianym przeżyciem. Mój prezent stanowi drobny gest wdzięczności za to, że mogę być częścią tego szczególnego momentu. W mojej pracy wykorzystałam:

White Celebration Artianette set10

White Celebration Artianette set11

White celebration kolekcja

Zapraszam Was do odwiedzenia grupy na Fb Artianette Inspire! a także do sklepu Artianette. Patrycja- Scrapkowe love

Patrycja Kuczyńska Scrapkowe Love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top