art journal wpis do art journala blue monday grafiki artianette graficzny kalendarz świąt nietypowych

Wpis do Art Journala

Hej dziś witam się z Wami po raz pierwszy w szeregach design teamu Artianette. Mam na imię Patrycja i scrapbookingiem zajmuje się blisko 10 lat. Moja pierwsza inspiracja to wpis do art journala . Kiedy na stronie sklepu pojawił się arkusz z grafikami stworzonymi z okazji Blue Monady wiedziałam, że ten wpis musi powstać. Z potrzeby serca, dla oczyszczenia głowy. Świetnym oderwaniem się na chwile od rzeczywistości jest właśnie stworzenie takiego wpisu .

Pierwszy nowy wpis do art journala wykonałam w niewielkich rozmiarów notatnika na sprężynie. Z racji tego, że gramatura stron była dla mnie nie wystarczająca, to sam wpis wykonałam na papierze akwarelowym. A w następnej kolejności wkleiłam w odpowiednie miejsce .

Godne uwagi jest to, że tło pod grafiki wykonałam za pomocą rożnych materiałów. Do stworzenia tła, tak jak wspomniałam, użyłam przede wszystkim farb akwarelowych, a także stempli i różnego rodzaju tuszy .

Wpis do art journala dopełniłam grafiką kobiety i różyczek wyciętych z arkusza 01. Arkusz ten stworzony przez Artianette urzekł mnie od pierwszej chwili. Dodatkowo wokół wyciętych grafik dodałam delikatny cień, miało to na celu jeszcze większe podkreślenie użytych grafik. Do wykończenia mojego wpisu użyłam czarnego żelopisu dorysowując ramkę, dodało to trochę charakteru całej pracy. Dodatkowym uzupełnieniem wpisu do art journala było dodatnie chlapań złotą farbą . Dodatkowo przyklejenie kilku cekinów w niebieskim kolorze z pewnością dodało uroku całej pracy.

Podsumowując, mój wpis ma być motywacją. Kto z nas nie mierzy się każdego dnia z własnymi słabościami? Niewątpliwie, każdy dzień jest nowym wyzwaniem. Ciekawa jestem, czy mój wpis przypadnie Wam do gustu?

scrapbooking art journal blue monday grafika digital paper inspiracja Artianette wpis do journala papiery digi grafiki digi niebieski wpis do journal

Do stworzenia mojego wpisu, tak jak wcześniej wspomniałam posłużyły mi grafiki zakupione w sklepie Artianette.

zestaw grafik digi blue monday scrapbooking art journal blue monday grafika digital paper inspiracja Artianette wpis do journala papiery digi grafiki digi niebieski wpis do journal

Pozdrawiam serdecznie.Patrycja

zdjecie dt wizytówka Artianette  scrapbooking cardmaking art journal

Czy wiecie co to takiego Blue Monday ?

Mianowicie jest to wprowadzone przez Cliffa Arnalla określenie najbardziej depresyjnego  dnia w roku. Zazwyczaj przypada on w trzeci poniedziałek stycznia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top