kartka doniczka nietypowa forma dzien kobiet

Kartka doniczka

Kartka doniczka to idealna propozycja upominku na zbliżający się Dzień Kobiet. Możliwe, że święto to jest już nieco zapomniane i nie obchodzi się go już z takim hukiem i pompą, jak jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Jednakże, chyba i wy przyznacie, że prawie wszystkie kobiety lubią dostawać kwiaty. Tyle, że kwiaty więdną, a kartka doniczka zostanie na lata. Dlatego pomyślałam, że prezent z przymrużeniem oka i zabawnym przesłaniem to może być to. I tak właśnie powstała moja inspiracja dla Was.

kartka doniczka papiery digi Artianette papiery do druku

Bazę na kartkę wykonałam sama z dostępnych w intrenecie szablonów . Jako baza posłużył mi fioletowy papier bazowy, który okleiłam papierem z arkusza Vintage Pink SH6. Warto tu wspomnieć, że w sklepie Artianette pojawiła się nowa kategoria i są to papiery bazowe dostępne w zestawach bądź osobno.

kartka doniczka papiery digi Artianette papiery do druku

Kartkę doniczkę utrzymałam w ognistej czerwieni i zmysłowym fiolecie. Kompozycje kwiatowe, których użyłam to arkusze z zakładki Kalendarz świąt nietypowych, a są to arkusze 01 i 02 . Dodatkowo dodałam lekkie akcenty pudrowego różu i zieleni, co dodaje charakteru całej pracy.

kartka doniczka papiery digi Artianette papiery do druku

Na kartce doniczce dominują czerwone róże. Jednak najważniejszą rolę odgrywa słodki przystojniak z bukietem kwiatów w dłoni oraz miną niewiniątka. Czyż nie jest uroczy? Chyba przeciwieństwa jednak się przyciągają i mężczyzna w otoczeniu kwiatów oczaruje każdą kobietę.

Jako akcentów użyłam m.in. błyszczącej brokatowej wstążki, koronki, papierowych różyczek. Dodatkowo, zabawne mini pomponiki z akcentami fioletu i wiosennej zieleni dodają ciekawych akcentów.

kartka doniczka papiery digi Artianette papiery do druku

Kartka zaopatrzona jest w kieszonkę, do której można włożyć kartę z osobistymi życzeniami. Podoba Wam się moja propozycja? Do mojej pracy wykorzystałam :

Pozdrawiam. Ela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top