Zestaw komunijny Paper world by Wiola

Zestaw komunijny dla dziewczynki

Dziś mam dla was kolejną inspirację dla Artianette. Pomyślałam, iż fajnym pomysłem będzie wykonanie pamiątki komunijnej w zestawie. Tak powstał mój zestaw komunijny dla dziewczynki, czyli kartka z drewnianym pudełkiem. Tworząc ten projekt głównie korzystałam z kolekcji White Celebration oraz dedykowanych jej dodatków.

Zestaw komunijny Paper world by Wiola

Drewniane pudełko stworzyłam z myślą o zdjęciach z ceremonii przyjęcia Najświętszego Sakramentu. Tak opakowane będą pamiątką na długie lata. Wspomniana wcześniej kolekcja bazuje na złotym i białym kolorze. Toteż, aby trochę ożywić projekt wykorzystałam arkusz z kolekcji Spring Breath. Wieczko skrzynki posiada okienko, w którym postanowiłam umieścić digi stempel z dziewczęcą grafiką. Całość ozdobiłam bogatą kompozycją tym samym wnętrze pozostawiając skromne.

Jeśli chodzi o kartkę, postawiłam na format DL. Prace w tym formacie są bardziej eleganckie. Kartkę również ozdobiłam bogatą kompozycją. Żeby trochę nawiązywała do pudełka, zrobiłam z niej shaker ze złotymi cekinami i umieściłam na niej tą samą grafikę. Zestaw komunijny dla dziewczynki nie może się obejść bez kwiatów i masy dodatków.

Zestaw komunijny Paper world by Wiola

Kwiaty wykonałam własnoręcznie z bawełny. Moim zdaniem, takie kwiaty wyglądają w pracy subtelnie i nadają jej niepowtarzalny charakter. Wszystkie kompozycje uzupełniłam wstążkami i koronkami, a także listkami z arkusza Światowy Dzień Lasu SET 06 oraz źdźbłami zboża, które są na arkuszu White Celebration SET 10 . Oprócz grafik i kwiatów głównymi elementami mojej pracy są także przepiękne i delikatne tekturki – ramka oraz kielich z hostią.

Podsumowując, mój zestaw jest bardzo dziewczęcy i idealnie pasuje do tematyki ceremonii. Mam nadzieję, że zainspirowałam Cię do wykonania własnego zestawu, albo chociaż jednego jego elementu. Nie koniecznie musi to być praca około komunijna. Drewniane pudełko sprawdzi się na wiele okazji. Pamiętaj, że zawsze możesz się pochwalić swoją pracą na naszej grupie na Facebooku – Artianette Inspire, gdzie już teraz bardzo gorąco Cię zapraszam!

Produkty Artianette, z których korzystałam podczas tworzenia:

White celebration kolekcja
white celebration, kolekcja papierów do scrapbookingów, digi to cut, elementy do wycinania
White Celebration Artianette set10
new life, nowa kolekcja papierów do scrappbookingu, digital papers, scrapbooking 2024, new collection, wiosenne tła, spring backgrounds

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za uwagę.

Paper world by Wiola

paper world by wiola, inspiracje dla Artianette, DT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top