Kartki wielkanocne do koperty. Artianette. Papieru do druku

Kartki wielkanocne do koperty.

Witajcie. Czujecie już wiosnę? A Wielkanoc? Dokładnie. Święta Wielkanocne już za rogiem, dlatego wpadłam na pomysł, że wykonam kwadratowe kartki wielkanocne do koperty. Są one moją szybką inspiracją dla Artianette. Jeśli robicie wszystko na ostatnią chwilę, to mój pomysł jest specjalnie dla was. Zobaczcie czego użyłam i zainspirujcie się!

Sklep Artianette Digital Paper. Grafiki cyfrowe do druku. Papiery do druku. Rękodzieło

Moje kartki wielkanocne do koperty są pełne uroku i koloru. Głównym elementem każdej kartki są słodkie króliczki, które znajdziesz pośród zwierzątek na arkuszu z grafikami New Life SET 05 lub New Life SET 04 . Wybrałam te słodkie zwierzaki, ponieważ bardzo kojarzą się ze Świętami Wielkanocnymi. Grafiki te są delikatne co podkreśla charakter kartek i świetnie kontrastują z tłem. Niepowtarzalnego charakteru mojej pracy nadają również akwarelowe tła, które wykonałam chlapiąc farbą w różnych kolorach. Takie tło jest oryginalne i niepowtarzalne. Chlapania nadają kartkom dynamiki. Sprawiają, że cała praca jest pełna energii i ciekawych wzorów.

Sklep Artianette Digital Paper. Grafiki cyfrowe do druku. Papiery do druku. Rękodzieło

Podczas tworzenia tła pamiętałam o tym, aby znalazło się ono na drugim planie, zaraz po grafice z króliczkiem. Dlatego kwadratową bazę kartki okleiłam za pomocą arkusza z wiosennej kolekcji Spring Breath A4. Ten zabieg dodaje całej pracy estetyki oraz sprawia, że kartki są dużo stabilniejsze.

Sklep Artianette Digital Paper. Grafiki cyfrowe do druku. Papiery do druku. Rękodzieło

Robiąc kartki wielkanocne do koperty chciałam przekazać odbiorcom nie tylko życzenia świąteczne, ale także odrobinę mojej miłości do sztuki, czy radości z tworzenia. Ręcznie wykonane kartki na pewno ucieszyły by nie jedną osobę. Każda taka kartka jest małym dziełem sztuki. Może również być ozdobą na kolejne święta i cieszyć oczy obdarowanych każdego roku. Oprócz teł, które pochłonęły trochę czasu, kartki są proste w budowie i każdy może takie wykonać. W sklepie znajdziecie wiele papierów oraz dodatków dzięki, którym stworzycie swoje piękne i wyjątkowe prace.

Sklep Artianette Digital Paper. Grafiki cyfrowe do druku. Papiery do druku. Rękodzieło. Kartka wielkanocna wielkanocne kartki do koperty

Twórzcie piękne prace i dzielcie się nimi, nie tylko wręczając je bliskim, ale również publikujcie na naszej grupie na Faceeboku – Artianette Inspire!, gdzie serdecznie was zapraszam!

Pozdrawiam

Karolina – Papierowe7cudów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top