layout wionsan spring breath scrapbooking cardmaking papiery do druku digi paper

Zielony layout z motylami

Cześć, 

zielony layout z motylami to moja dzisiejsza propozycja. Zainspirowana Artianette i nowościami, które tam znalazłam, musiałam coś stworzyć. Dlatego jest i on! Layout powstał z połączenia różnych kolekcji. Motywem przewodnim jednak są motyle z Spring Breath, które powaliły mnie na kolana! 😍 Są przepiękne!

Zacznijmy jednak od początku…. Zielony layout z motylami to połączenie zielonego arkusza z kolekcji Wood backgrounds oraz kwiatowego arkusza ze ‘Spring breath’. Odbiłam na nich stemple tuszem do embossingu i używając różnych kolorów pudrów, urozmaiciłam tło mojego layoutu. W ten sposób powstało mix-mediowe tło idealne pod dalszą kompozycję.

Następnie, żeby zielony layout z motylami zyskał charakteru, ułożyłam wycięte grafiki motyli. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym ich sobie nie powiększyła przed wydrukiem. Pod motylkami dodałam tekturkę, którą również wyembosowałam. Brakowało mi tylko motywu przewodniego i tu przyszła mi na pomoc grafika kobiety z dnia herbaty, w pięknej zielonej sukni, którą podbiłam tekturką w kształcie drzewa, również wyembosowaną w kolorach wcześniej użytych na tle. 

Pomiędzy motylkami z papieru znajdziecie również motylki z tekturki, również potraktowane embossingiem na gorąco. A w lewym górnym rogu umieściłam również ważki z darmowego arkusza oraz mini motylki tekturkowe wyembosowane na złoto.

Na koniec dodałam chlapania w kolorze białym i złotym oraz napis ‘Listen to your heart’ – słuchaj swojego serca, który nawiązuje do serca w tle. 

Co myślicie o moim motylkowym szaleństwie? Jestem bardzo ciekawa. Materiały użyte w mojej pracy:

new life, nowa kolekcja papierów do scrappbookingu, digital papers, scrapbooking 2024, new collection, wiosenne tła, spring backgrounds

spring breath digi paper papier do druku Artianette

wood background papiery bazowe drewno papiery drewno papiery do druku

Pozdrawiam Karolina Pytlarz 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top