Koci notesik

Koci notesik który dziś chciałam Wam pokazać to pierwsza rzecz, do której wykorzystałam grafiki z kotami. Jest nią nieduży notesik, który zrobiłam od podstaw. Trzeba było pociąć równo paski papieru i skorzystać z maszynki mamy do dziurkowania i wstawiania spirali, ale nie było to trudne. Mama podpowiedziała mi jedynie jak zrobić przekładki w notesie. Teraz już wiem, że muszą trochę wystawać aby łatwiej było znaleźć to miejsce gdzie je umieściłam.

 

Koci notesik inspiracja dla Artianette papiery do druku

Aby okładka notesu ładnie się prezentowała dodałam kwiatki wycięte z kolekcji walentynkowej. Odrobina różu nigdy nie zaszkodzi. A żeby było jeszcze bardziej dziewczęco to dokleiłam perełki. Teraz to i elegancko się zrobiło. Ozdobiłam okładkę z tyłu i przodu, bo nie lubię nudnych tylnych okładek, o których nikt nie pamięta. U mnie jest ładnie i z tyłu i z przodu.

Koci notesik inspiracja dla Artianette papiery do druku

Przekładki są z błyszczącego papieru i każda ma innego kotka, którym też dodałam kwiatki. Każdy kotek w moim notesiku jest inny i każdemu nadałam też imię, które nakleiłam obok niego. Ozdobą mojego notesiku jest też jasno-różowa wstążka, którą przywiązałam do sprężyny na grzbiecie. Teraz już notesik jest gotowy a ja musze się zastanowić co będę w nim zapisywać, a może rysować .

Koci notesik inspiracja dla Artianette papiery do druku

Uwielbiam zwierzątka. Różne. A może wszystkie?… Nie, pająków to ja nie lubię! Ale takie puchate kuleczki jak te małe kotki to kocham! One są takie słodkie, że musiałam je mieć! Mam rudego kota Rysia i może dlatego uważam, że wszystkie rude kotki są najwspanialsze, ale zaraz potem uwielbiam wszystkie inne. Chciałabym wszystko w takie koteczki, jak Wam się podoba? Spróbujecie zrobić swój koci notesik?

Z pomocą przyjdą Wam:

Pozdrawiam Lilka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top