wielkanoc pudełko papiery do druku Artianette

Wielkanocne pudełko

Witajcie! Tu Monika. W związku z tym, że Wielkanoc już zbliża się do nas, pora pomyśleć o małych upominkach dla najbliższych. Moją dzisiejszą inspiracją jest samodzielnie wykonane Wielkanocne pudełko, kryjące mały upominek lub słodkości. Jak tylko zobaczyłam najnowsze wiosenne papiery Artianette, od razu wiedziałam, co z nich zrobię. Piękne, delikatne i subtelne zielenie to kolory, które uwielbiam.

 

Wielkanocne pudełko wykonałam na Kraftowej bazie. Całość okleiłam arkuszami bazowymi z kolekcji Spring breath. Połączenie papieru Kraft z delikatnymi zieleniami to idealne połączenie. Stanowi ono rewelacyjną bazę pod dalszą pracę. Pudełeczko postanowiłam zamknąć na wstążeczkę w delikatnym cytrynowym kolorze.

Wielkanocne pudełko samo w sobie mogłoby zostać takie ,,gołe”, ale czemu nie wykorzystać potencjału, który mają w sobie papiery Artianette. Na przedniej ściance pudełka umieściłam tekturową ramkę . Stała się ona głównym elementem kompozycji. W towarzystwie kwiatów, które dodały wiosennej świeżości, znalazł swoje miejsce napis Alleluja.

Kompozycja została zbudowana po przekątnej, co dało mi możliwość użycia kolejnych arkuszy z kolekcji Spring Breath. Swoje miejsce w mojej pracy znalazła też kolekcja New Life i cudowne zwierzaczki do wycinania. W tym przypadku użyłam jednego z króliczków znajdującego sie na arkuszu03.

wielkanoc pudełko papiery do druku Artianette

Wielkanocne pudełko wykończyłam chlapaniami z białej farbki. Dodatkowo użyłam jeszcze kilku kryształków i pomponików dopełniających całość. Podoba Wam się taka propozycja ?

W mojej pracy wykorzystałam arkusze i kolekcje takie jak:

new life, nowa kolekcja papierów do scrappbookingu, digital papers, scrapbooking 2024, new collection, wiosenne tła, spring backgrounds

spring breath digi paper papier do druku Artianette

zwierzeta wielkanoc digi papiery papiery do druku

Pozdrawiam Was serdecznie 

Monika 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top