Wpis do art journala Papiery Artianette papiery digital

Wpis do Art journala

Wpis do Art journala ,mój pierwszy to wyjście ze strefy komfortu i zrobienie zupełnie czegoś innego. Było to dla mnie nie lada wyzwaniem , ale też frajdą z tworzenia. Grafiki do druku marki Artianette idealnie sprawdzają się w tego typu pracach.

Wpis do Art Journala z papierów marki Artianette
Paper digital 
Papiery do druku

Mój pierwszy wpis do Art journala to był naprawdę ekscytujący projekt. Pozwolił mi wyrazić swoją kreatywność w zupełnie nowy sposób. Już od dawna marzyłam o tym, aby spróbować swoich sił w art journalingu, a teraz wreszcie się odważyłam.Do tego wpisu wykorzystałam farby akrylowe oraz papiery marki Artianette. Uwielbiam ich produkty za wysoką jakość i piękne wzory, które idealnie wpasowują się w moją estetykę.

Wpis do Art Journala z papierów marki Artianette
Paper digital 
Papiery do druku

Postanowiłam połączyć papiery ślubne z steampunkowymi, co wydawało się nietypowym połączeniem, ale efekt przerósł moje oczekiwania. Dodatkowo, jako wielka miłośniczka sów, nie mogłam się oprzeć, aby dodać kilka ich wizerunków do mojego projektu. Praca nad tym wpisem była niesamowicie relaksująca i satysfakcjonująca. Najpierw przygotowałam tło, chlapiąc je delikatnymi  kolorami, które miały symbolizować romantyczną atmosferę ślubną. Następnie, korzystając z papierów steampunkowych, dodałam bardziej surowe i mechaniczne elementy. Takie kontrasty zawsze mnie fascynowały i cieszę się, że mogłam je uwiecznić w moim journalu.

Wpis do Art Journala z papierów marki Artianette
Paper digital 
Papiery do druku

Największą frajdę sprawiło mi jednak dodawanie sów. Te ptaki mają dla mnie wyjątkowe znaczenie – symbolizują mądrość i tajemniczość.  Mój wpis rozciąga się na dwóch stronach i jestem z niego naprawdę dumna. To połączenie romantyczności i industrialnego klimatu z nutą tajemniczości sów idealnie odzwierciedla moją osobowość i artystyczne pasje. Teraz, kiedy mam już pierwszy wpis do Art journala za sobą, czuję, że to dopiero początek mojej przygody z art journalingiem.

Wpis do Art Journala z papierów marki Artianette
Paper digital 
Papiery do druku

Nie mogę się doczekać, aby stworzyć kolejne projekty i rozwijać swoje umiejętności. Zachęcam do dzielenia się Waszą twórczością na naszej grupie Artianette Inspire!

W moim projekcie wykorzystałam :

Rusty Factory midi kolekcja Artianette steampunk

wedding rustical papiery cyfrowe do scrapbookingu papiery do druku i wycinania, kolekcja ślubna papierów cyfrowych

Pozdrawiam Kasia- Wszystko i Nitka

Projektantka marki Artianette Katarzyna Czajkowska Wszystko i Nitka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top