urodzinowa herbatka-czajnik

Urodzinowa herbatka – czajnik

Urodzinowa herbatka – czajnik. Zapraszam na herbatkę z okazji moich urodzin! Dołączcie do mnie na aromatyczną herbatę i radosne chwile w gronie rodziny i przyjaciół. Serdecznie zapraszam Was na tę wyjątkową okazję! czajnika.

urodzinowa herbatka-czajnik

Przygotowałam specjalną kartkę w kształcie czajnika. Urodzinowa herbatka-czajnik to propozycja kartki w nietypowym kształcie. Czemu nie iść o krok dalej i nie zrobić urodzinowych zaproszeń? Całość mojej inspiracji utrzymałam w różowych tonacjach z kolekcji Mom”s Love marki Artianette. Różowy odcień w którym utrzymana jest kolekcja, dodaje delikatności i uroku. Idealnie pasuję do atmosfery przyjemnej urodzinowej herbatki. Motyw kwiatów, malowany na kartce, dodaje świeżości, a także wyjątkowości. Każdy kto otrzyma takie zaproszenie, poczuje się wyjątkowo i mile zaskoczony.

urodzinowa herbatka-czajnik

Po otwarciu tej niesamowitej kartki, w środku znajdzie się nie tylko zaproszenie. Środek kryję dodatkowo, moje osobiste słowa, wyrażające radość z możliwości spędzenia tego wyjątkowego dnia razem. Chciałabym, aby wszyscy moi przyjaciele i bliscy poczuli się wyjątkowo, gdy otrzymają to zaproszenie. Planując to wydarzenie, chciałam stworzyć atmosferę pełną radości, uśmiechu i wspólnych chwil. Każda kartka – zaproszenie będzie nie tylko funkcjonalna, ale również stanowić będzie piękną pamiątkę z tego wyjątkowego spotkania. Wyobrażam sobie, jak goście otwierają swoje zaproszenia z uśmiechem na twarzy, ciesząc się z myśli spędzenia czasu razem. Delektując się przy tym aromatem ulubionej herbaty i smakołykami, które przygotuję specjalnie na tę okazję.

urodzinowa herbatka-czajnik

Reasumując mój dzisiejszy wpis zaproszenie na herbatę, przekazywane za pomocą tak pięknej i nietypowej kartki, będzie niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich, którzy będą mieli przyjemność je otrzymać. To będzie wyjątkowy sposób na uczczenie moich urodzin i stworzenie wspomnień, które będą trwać przez wiele lat.

Do mojej wyjątkowej kartki Urodzinowa herbatka – czajnik wykorzystałam następujące kolekcje ze sklepu Artianette:

Kolekcja paper digital marki Artianette Moms Love

To co wpadniecie na urodzinową herbatkę? Zapraszam Was także do odwiedzenia naszej grupy inspiracyjnej Artianette inspire!

Pozdrawiam Kasia Wszystko i Nitka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top