Wszystkiego Czekoladowego!

Kartka w formie czekolady z napisem: „wszystkiego czekoladowego” to nasza dzisiejsza propozycja na urodziny. I właściwie nadaje się dla każdego, dla dużych i dla małych, bo któż z nas nie chciałby czasem być jak to beztroskie umorusane dziecko? 🙂

Opis wykonania kartki

Kartka w formie czekolady. Bazę do kartki zrobiłam sama z papieru brązowego o wymiarach 18,2cm x 16,2cm. Wykonaj bigowanie na wysokości 9,1 cm, aby otrzymać podwójną kartę o wymiarach 16,2 x 9,1 cm. W ten sposób otrzymamy bazę do kartki 16,2×9,1cm.

Tabliczka czekolady powstała także z brązowego papieru brązowego o wymiarach 15,8×8,7cm. Za pomocą tablicy do bigowania wykonujemy bigi 2,9 i 5,8cm (na boku 8,7cm) oraz 2,25cm 4,5cm 6,75cm 9cm 11,25cm 13,5cm (na boku 15,8cm). Przyklejamy tabliczkę czekolady do bazy z dystansem (pianka bądź birmaty)

Z reszty brązowego papieru wycinamy 15 prostokątow o wymiarach 2,4x2cm. Tuszujemy prostokąty tuszem Distress vintage photo i Przyklejamy je na tabliczkę czekolady za pomocą pianki 3D. Potem zostaje najlepsze – dekorowanie według uznania

Korzystałam  z arkusza z elementami do wycinania z serii Graficzny Kalendarz Świąt Nietypowych marki Artianette. Jest to arkusz:

16 XII DZIEŃ POKRYWANIA WSZYSTKIEGO CZEKOLADĄ SET 01.

Użyłam także foli aluminiowej, która ma imitować rozwiniętą czekoladę. Czekoladkę pochlapałam farbkami metalicznymi Kuretake Gansai & Tambi. Karteczka jest prosta w swojej formie, ale myślę, że prezentuje się uroczo. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top