Pudełko na karty Atc scrapbooking Artianette papiery do druku digi papiery leśne papiery l digital paper

Pudełko na karty ATC

Witajcie !

Pudełko na karty ATC to moja pierwsza inspiracja w szeregach DT Artianette . Zanim opowiem Wam o mojej pracy to najpierw kilka słów o mnie. Mam na imię Mariola, natomiast w sieci znajdziecie mnie pod nazwą mediowe_love. Scrapbookingiem zajmuję się już trzeci rok. Możecie mnie spotkać na zlotach, na których miałam okazję prowadzić warsztaty i pokazy make and take. Uwielbiam wyzwania! Można to zauważyć w moich pracach – nietypowe formy, pop-upy, złożone mix-mediowe kompozycje. Moim ulubionym stylem jest steampunk.

Pudełko na karty ATC to moja pierwsza propozycja na wykorzystanie cudownej kolekcji marki Artianette .Kiedy przeglądałam sklepowe półki, w oko od razu wpadły mi piękne kolory i dodatkowo ciekawe wzory z kolekcji Christmas Gold Green. Stemple z kolekcji skradły moje serce, bo uwielbiam leśny klimat.

Wiedziałam, że muszę stworzyć coś właśnie z tej kolekcji, która niby jest świąteczna a jednak uniwersalna. Kolekcja ta nasycona jest leśnym klimatem, ma w sobie magię . Zgubicie się ze mną w tym zaczarowanym lesie. A może zainspirujecie się na tyle, żeby stworzyć własne pudełko na karty ATC?

Pudełko na karty ATC wykonałam na czarnym bazowym papierze. Atutem tego projektu jest to, że wielkość pudełka możemy dostosować do swoich potrzeb . Dodatkowo ilość kart ATC, które pomieści się w pudełku, też zależy od nas. Tła z arkusza nr 3 są w formacie idealnym do kart ATC. Czemu zatem nie wykorzystać ich do zrobienia pudełka na te małe dzieła sztuki?

Pudełko na karty ATC zamykane jest na magnes, można tu użyć także wstążki bądź sznureczka. Dodatkowo wieczko uzupełniłam pięknym stemplem z arkusza 01 .A może macie jeszcze inne ciekawe rozwiązanie, jak zamknąć takie pudełeczko? Chętnie się dowiem. Grafiki i tła wykorzystane w mojej pracy:

papiery do druku papiery Artianette Christmas Gold green digital paper digi stemple

papiery do druku papiery Artianette Christmas Gold green digital paper digi stemple

Zapraszam Was do korzystania z inspiracji dostępnych na blogu i pokazania nam w jaki sposób Wy wykorzystujecie papiery Artianette

Pozdrawiam cieplutko! Mariola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top