rożek frozen winter digi papiery papiery do druku kolekcja zimowa papiery dla dzieci

Rożek kwiatowy

Witajcie. Musicie wiedzieć, że DT Artianette to nie tylko dorośli. Mamy na pokładzie także Lilkę.

Cześć to ja Lila! Mam dziesięć lat i nie wyobrażam sobie dnia bez malowania, rysowania, wycinania i klejenia. Dzisiejszą moją inspiracją jest rożek kwiatowy, przygotowany z okazji urodzin przyjaciółki ze szkolnej ławki.

Rożek kwiatowy wykonałam z kolekcji Frozen winter . Papier z kolekcji zwinęłam w tytułowy rożek i tak przygotowałam bazę pod całą moją pracę. Środek kwiatowego rożka wypełniłam wyciętymi z arkusza 06 kwiatami w niebiesko-białych kolorach. Powiem Wam w tajemnicy, że to wycinanie mnie zmęczyło. Ale cóż, taki los artysty….

Rożek kwiatowy, tak jak wspomniałam, wypełniłam kwiatami. Przykleiłam je warstwowo, układając bukiet . Kompozycję uzupełniłam listkami wyciętymi z wykrojników. Wykrojniki, no właśnie, co to takiego? Otóż, są to swego rodzaju szablony, dzięki którym możemy wyciąć różne kształty. Same wykrojniki nie pozwolą nam jednak na wycięcie wzoru, potrzebna jest tez maszynka. Maszynka to taki mały magiel, ale jakże przydatny i ułatwiający pracę. Chyba się trochę rozgadałam. Wybaczcie. 🙂

Rożek kwiatowy z zewnątrz ozdobiłam delikatną serwetką, ale ciągle było za smutno. Postanowiłam wiec po raz kolejny sięgnąć po grafiki Artianette i wykorzystać uroczą dziewczynkę, ponownie z arkusza numer 06. Dziewczynka wylądowała na serwetce i od razu zrobiło się weselej. Jednak w dalszym ciągu czegoś mi brakowało, dodałam więc napis Best Friends. Wiadomo, przecież to rożek kwiatowy dla przyjaciółki. Na sam koniec pracy postanowiłam dodać jeszcze sznureczek zawiązany w warstwową kokardkę i gotowe!!!

rożek frozen winter digi papiery papiery do druku kolekcja zimowa papiery dla dzieci

Jak Wam się podoba moja propozycja wykorzystania papierów Artianette? Rożek kwiatowy może być alternatywą na przykład dla słodkiego upominku…bo wiecie, o zdrowie trzeba dbać. Kolekcja Frozen winter dzięki swojej delikatności i uniwersalności daje możliwości do stworzenia wielu fajnych projektów.

Wszystkie materiały potrzebne do stworzenia Kwiatowego rożka znajdziecie tu:

Do zobaczenia ! Lilka

2 thoughts on “Rożek kwiatowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top