pudełko na drobiazgi Pudełko na cukierki scrapbooking dots everywhere digi paper papiery digi Artianette

Pudełko na cukierki

Cześć,  dziś przychodzę pokazać Wam pomysł na mały upominek, pudełko na cukierki . Pudełeczko takie to okazja na sprawienie radości w dość niezobowiązujący sposób. Z całą pewnością pudełeczko takie wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego.

Pudełko na cukierki wykonałam na bazie z papieru kraftowego. Może ono służyć do zapakowania np. pary skarpetek lub kilku świeczek, takich jak tealight. Do ozdobienia pudełka użyłam bardzo energetycznej kolekcji Dots Eweywhere, oczywiście marki Artanette. Wieczko pudelka okleiłam w całości budując niewielką, ale jakże cieszącą oko kompozycję.

Do ozdobienia pudełka na cukierki użyłam dodatkowo koronki w białym kolorze rozjaśniając tym samym całą prace. Wykorzystując możliwości, jakie daje mi kolekcja Dots Eweywhere, odpowiednio dobierając papiery tak jak i grafiki zawarte w dużym zestawie, zbudowałam całą kompozycję. Całość wykończyłam białym żelopisem, dodając kilka kropeczek.

W środku pudełka na cukierki znalazło się miejsce na niewielką kompozycję, której głównym elementem, oprócz psiaka z kolekcji, jest cytat. „Nie ma rzeczy niemożliwych”, czy to nie jest motywujące? Dla mnie bardzo! Moje pudełeczko powstało z myślą o pomaganiu. Jak wszyscy wiemy, styczeń jest miesiącem, w którym koncert daje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jest to miesiąc, w którym pomoc rozlewa się morzem dobroci i taki też był zamysł mojego pudełka na łakocie. To konkretne pudełeczko trafi do schroniska dla zwierząt i tam zostanie przekazane na licytację. Oby uszczęśliwiło to choć jednego czworonoga!

Pamiętajcie, nieważne komu pomagamy, ale pomaganie ma wielką moc. Każdy mały gest potrafi uzbierać wielką falę dobroci…… Zdradzę Wam tajemnicę! Tyko cichutko, nie mówcie nikomu… Dobroć, którą dajemy, w końcu do nas wraca, więc pomagajmy!!

Do stworzenia mojej pracy użyłam:

pudełko na drobiazgi Pudełko na cukierki scrapbooking dots everywhere digi paper papiery digi Artianette kolekcja papierów papiery w kropki

Pamiętajcie że arkusze grafik możecie nabyć w sklepie Artianette także pojedynczo :

A Wy co byście ukryli w takim pudełku? Czekamy na Wasze propozycję.

Pozdrawiam! Sylwia 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top