kartka serce

Kartka serce

Cześć kartka serce to moja dzisiejsza propozycja dla Was. Kartki głównie kojarzą nam się z prostokątem czy kwadratem, a tu proszę bardzo lecimy nietypowo, bo serduszkowo. Lubicie takie kartki w nietypowym kształcie,ja bardzo. Dlatego, jak tylko przybył mój nowy wykrojnik od razu wzięłam się do roboty – kształt tego serduszka plus cudowne papiery z kolekcji Dots everywhere sprawdziły się idealnie na karteczkę dla młodej dziewczyny.

Kartka serce to idealny pomysł na karteczkę dla młodej dziewczyny ale nie tylko. Może stanowić świetną alternatywę na kartkę na walentynki czy jako podziękowanie. Zdecydowałam się użyć piękne kolorowe papiery z kolekcji Dots everywhere zestawiłam je z niebieskim papierem bazowym, aby wydobyć ich rozmyte kolory , efekt trochę jak rozlana akwarela.

Do zbudowania mojej kompozycji wykorzystałam tekturki i elementy wycięte z dodatków do wycinania z arkusza06 od Artianette. Centralnym elementem mojej warstwowej kompozycji jest dziewczynka i jej najbliższy przyjaciel kot, które znalazły się w arkuszu 03. Niebieskie ręcznie wykonane z papieru kwiaty ,elementy koronki i wstążka w pięknym koralowym kolorze jeszcze bardziej uniosły kompozycje.

Na samym końcu dodatkowo użyłam tekturkowego napisu . Dla Ciebie bardzo uniwersalny, a jakże wszechstronny. Dodając taki napis spowodowałam, że kartkę serce można wręczyć każdemu i z każdej okazji. Oczywiście, nie mogło zabraknąć cekinów i chlapań. I już kartka serce gotowa!

Jak Wam się podoba moja dzisiejsza propozycja? Co o niej myślicie koniecznie dajcie nam znać? W komentarzu lub na naszej grupie Fb Artianette inspire! Na grupie znajdziecie też wiele ciekawych inspiracji i wydarzeń. A kolekcje i dodatki znajdziecie tutaj:

pudełko na drobiazgi Pudełko na cukierki scrapbooking dots everywhere digi paper papiery digi Artianette kolekcja papierów papiery w kropki

Pozdrawiam! Monika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top