Pawi layout Peacock eyes

Pawi layout

Pawi layout, to moja ostatnia inspiracja dla marki Artianette. Szkoda się żegnać, ale czasem trzeba wybrać inną drogę. Był to dla mnie czas bardzo inspirujący. Będę bardzo miło wspominać ten okres. Mogłam dzięki niemu poznać kolejne wspaniałe osoby na mojej scrapowej drodze.

Pawi layout

Wracając do mojej dzisiejszej pracy z live, tło jak zawsze wykonałam z połączenia dwóch arkuszy papieru. Żeby tło nabrało jeszcze więcej charakteru urozmaiciłam je tuszami oraz embossingiem na gorąco. Kompozycja to głównie powielenie jednego arkusza, który miał na sobie przepiękne pawie oczka. Nie mogłam się im oprzeć i wydrukowałam je kilka razy w różnych wielkościach. Dodatkowo dzięki temu zabiegowi zbudowałam na pracy pawi ogon nadając pracy trójwymiarowości. 

Pawi layout

Główny element pracy to kobieta z darmowego arkusza, który jest do pobrania tutaj .Dodatkowo do grafiki kobiety dołożyłam duże, tekturkowe skrzydła. Jednakże ,aby nabrały charakteru pomalowałam je proszkami color glow. Dołożyłam kwiaty z foamiranu i papieru.l

Pawi layout

Między pawie pióra dołożyłam tekturkowe zawijaski wyembosowane na złoto oraz koronkowe zwisy, które wycięłam z większego kawałka materiału. Użyłam, także liści, które wycięłam z arkusza z jesiennej kolekcji, ponieważ pasowały mi kolorystycznie do pracy.


layout

Dodałam jeszcze motylki, a całość posypałam brokatem, dzięki czemu pięknie się mieni. Pawi Layout wykończyłam, dodając motywujący napis ,,Wznieś się ponad chmurami „. Do obejrzenia filmu z live zapraszam Was na grupę Artianette Inspire!.Ja się z Wami żegnam, ale zostaję tu mnóstwo kreatywnych dusz, które warto obserwować. Kolekcja z której korzystałam to:

Peacock eyes

Do zobaczenia! Karolina Fanaberriess

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top