Budka dla ptaków scrapbooking

Budka dla ptaków

Budka dla ptaków to wyjątkowa okazja, aby uczcić Międzynarodowy Dzień Ptaków. To także okazja, aby zwrócić uwagę na piękno i znaczenie tych skrzydlatych mieszkańców naszej planety. Obchodzony 1 kwietnia, przypomina nam o potrzebie ochrony ptaków i ich siedlisk. Ptaki są wszędzie – w parkach, lasach, a nawet w miejskiej dżungli, zawsze gotowe, by nas zachwycić swoim śpiewem i lotem. Moja fascynacja ptakami trwa przez cały rok, dlatego też zasługują na wyjątkowy dom.

Budka dla ptaków scrapbooking

Moja wiosenna dekoracja w postaci drewnianej budki dla ptaków, to hołd dla tych cudownych stworzeń. Papier, który wybrałam do ozdobienia mojej budki, to najnowsza kolekcja marki Artianette . Peacock Eyes to kolory i wzory nawiązujące do pawich piór. Tworząc tło, dodatkowo użyłam masek i past strukturalnych które dodają trójwymiarowości i głębi. Całość tworzy efekt, który przyciąga wzrok i serce. Dary natury, których użyłam, takie jak gałązki, liście, czy kwiaty, wnoszą do kompozycji elementy ziemi, podkreślając organiczny charakter dekoracji. Ptaki, których użyłam to grafiki Artianette i arkusz z kalendarza świąt nietypowych SET 01 Międzynarodowy dzień ptaków.

Budka dla ptaków scrapbooking

Kolorowe farby, które zastosowałam pozwalają na zabawę światłem i cieniem, a także na wplecenie w dekorację mojego własnego stylu i osobowości. Każde pociągnięcie pędzla to świadectwo mojej artystycznej wizji i uczuć, jakie wzbudzają we mnie ptaki. Taka budka, to nie tylko dekoracja, ale również schronienie dla ptaków, które mogą w niej znaleźć azyl. To połączenie estetyki z funkcjonalnością, które świadczy o moim głębokim szacunku dla natury i jej mieszkańców. Przy okazji staje się inspiracją dla innych, by również oni zwrócili uwagę na potrzeby naszych skrzydlatych przyjaciół.

Budka dla ptaków scrapbooking

Moja budka to przestrzeń, gdzie sztuka spotyka się z naturą, gdzie człowiek i ptaki mogą współistnieć w harmonii. Każdy z nas może przyczynić się do ochrony przyrody, nawet poprzez takie małe gesty. Do stworzenia tej pracy użyłam:

Peacock eyes

kalendarz świat nietypowych

Pozdrawiam! Tyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top