Oko marzyciela-wyzwanie kwietniowe na grupie Artianette inspire!

Oko marzyciela na wyzwanie kwietniowe w grupie Artianette inspire! to moja inspiracja dla Was. Tęsknota za ciepłymi dniami. Za wakacjami. Za miejscami pełnych cudownych wrażeń odpoczynku, a także dla nas wrażliwców mnóstwo inspiracji na czas tworzenia i wspomnień w deszczowe pochmurne dni.

Oko marzyciela grafika Artianette papiery do druku

Barwy oka skłaniają do marzeń i każdy zobaczy w nim to co chce. Góry, woda, zamek to tylko przykrywka do głębszych opowieści o księżniczkach smokach i błogim spokoju.

Oko marzyciela grafika Artianette papiery do druku

Wokół oka oczywiście kwiaty to co lubi każdy wrażliwiec jak ja. Dlatego do tła grafiki użyłam perełek, suszonych kwiatów Brokat i cekiny dodają blasku czyli to co Tynka kocha najbardziej. Pogłębiają one magię pracy. Całość jest wykonana na tekturze falistej .Daje to ciekawą teksturę i efekt 3d.

Oko marzyciela grafika Artianette papiery do druku

Do wykonania kwiatów wykorzystałam jeden z arkuszy z kolekcji Peacock Eyes, by uzyskać przestrzenność zrobiłam stemple na których później wykonałam embossing czarnym pudrem żeby podkreślić kontrast. Kwiatki są podwójne , sklejone z brokatem w środku koniecznie żółtym i dodatkowo perłą w tym samym kolorze. Makówki to również stempel I embossing czarnym pudrem.

Oko marzyciela grafika Artianette papiery do druku

Kryteria podane w wyzwaniu uważam za spełnione. Bardzo lubię tego typu pracę uwalniają wyobraźnię którą z racji wieku muszę ćwiczyć

Nie byłabym sobą gdyby nie udało mi się wkomponować moich ukochanych detali cekinów, brokatu i żółtego koloru, który kocham.

Zapraszam do mojego świata i do odwiedzenia grupy Artianette inspire!

Link do wyzwania zostawiam poniżej:

https://www.facebook.com/groups/7983604225001270/permalink/8261847840510239

Grafika:

Peacock eyes

Pozdrawiam Tyna Art

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top