Pachnący notes

Notes scrapbooking do torebki. Dzień dobry, przychodzimy z inspiracją, którą nie tylko można podziwiać i dotknąć, ale także poczuć. Czym pachnie nasz notes? O tym już za chwilę!

Dziś powstał notes dla koleżanki, która bardzo lubi herbatę. Notesik jest małych wymiarów, bo zaledwie 10x13cm, a jednak jest bardzo funkcjonalny. Ma dodatkową foliową okładkę i idealnie zmieści się do torebki.

Spójrzcie, jak wygląda po otwarciu! Do środka wpięłam karteczki z kolekcji Świąt Nietypowych a dokładniej z dnia herbaty, które możesz znaleźć w sklepie. W środku znajduje się również mała zakładka na luźne notatki. Zakładka także jest z grafiką filiżanki.

Całość spięłam kółkami metalowymi. Za ozdoby służą luźne wstążki i kokardki. Dla podkręcenia klimatu dorzuciłam liście herbaty i to one tak aromatycznie pachną. 🙂  

Notes scrapbooking do torebki. Idealny do szkoły i pracy, idealny jako miejsce na notatki lub mini kalendarz. Co powiecie na taki pachnący notesik??

Do zrobienia notesu użyłam grafik z kolekcji Graficzny Kalendarz Świąt Nietypowych. Te konkretne grafiki pochodzą z Dnia Herbaty, który odbywa się dwa razy w roku, a swoje mniej oficjalne święto herbata ma właśnie 15 grudnia.

Pozdrawiam, Sylwia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top