C&S

Kartki c&s na dzień babci i dziadka GALERIA

Kartki clean and simple na dzień babci i dziadka. Dziś pokażę Wam kartki nawiązujące stylem do „clean and simple”, ale to bardziej mediowe wariacje na temat clean&simple.

Kartki clean and simple wariacje z mediami. Dlaczego? A to z racji tego, iż klasyczne kartki clean&simple (c&s) są czyste i proste. Słowo „clean” (czyste) oznacza, że w swojej klasycznej wersji nie mają żadnych chlapań, masek i innych mediów, ale sam czysty papier, im prostszy tym lepiej. Natomiast słowo „simple” to po prostu prostota i oszczędność stylu. Czasem wystarczy 1 centralny element na prostej bazie, aby kartki były nie tylko proste i czyste, ale po prostu piękne.

Nasza wersja kartek jest lekką wariacją na temat c&s, bo kto powiedział, że nie można łączyć stylów? 🙂 Naszą wersję możemy z powodzeniem nazwać mediowe c&s, bo pomimo zastosowania tuszy i masek, uzyskałam naprawdę delikatny efekt.

Kartki c&s dla babci i dziadka stworzyłam, zainspirowana kropeczkami z kolekcji ‘Dots Everywhere’. Użyłam grafik z arkusza nr 4:

kolekcja papierów do scrapbookingu dots everywhere, kolekcja kropkowana, grafiki na dzień babci i dziadka, grafiki dla dziadków

Do wyżej wspomnianych grafik dopasowałam maski, które odbiłam za pomocą szczoteczek i tuszy bezpośrednio na kraftowych bazach. Do kartek z grafikami dziadka wykorzystałam maski z kółkami, a do babci – serduszka i a’la koronkę. Dodatkowo, na kartkach dla dziadka, puściłam wodze fantazji i odrysowałam długopisem dodatkowe kółeczka. Do tego mocne chlapania i proste kartki, które można pokusić się o wykonanie z dziećmi, gotowe! 

Zapraszam do obejrzenia galerii:

Lubicie robić kartki clean & simple? Pozdrawiam

Category: C&S

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top