Wpis do art journal grafiki Artianette papiery do druku

Osobisty wpis do Art journala

Osobisty wpis do Art journala z okazji narodzin mojego synka który wykonałam to moja inspiracja dla Was. To wyjątkowy moment w moim życiu. Wybrałam kolorystykę w odcieniach zieleni i niebieskiego z delikatnymi akcentami czerwieni, aby oddać spokojną, atmosferę, jaka towarzyszy pojawieniu się nowego życia.

Wpis do art journal grafiki Artianette papiery do druku

Przygotowania zaczęłam od wydruku cyfrowych papierów – przydały mi się cudowne grafiki noworodka i motyli z “Spring Breath”. Urzekła mnie kolorystyka – jestem fanką zieleni, pojawił się tutaj niebieski i czerwony, który… dla mnie jest symbolem porodu.

Wpis do art journal grafiki Artianette papiery do druku

W centrum mojego wpisu umieściłam wydrukowane grafiki śpiącego niemowlaka oraz wianuszka z kwiatami, symbolizującego nowy początek i piękno natury. Te obrazy przypominają mi o delikatności i niewinności mojego maluszka oraz o tym, jaką radość niesie jego obecność.

Wpis do art journal grafiki Artianette papiery do druku

Dodatkowo, w całym wpisie umieściłam grafiki balonów i motyli, które reprezentują lekkość, radość i wolność. Balony symbolizują moje nadzieje i marzenia związane z przyszłością mojego synka. Natomiast motyle odzwierciedlają jego rozwój i przemianę, jaką będzie przechodził przez życie.

 grafiki Artianette papiery do druku

Na kartce pojawiły się także napisy „ta chwila”, „ten moment”, „to Twój dzień”, wszystkie z kolekcji Spring Breath. Podkreślają one wyjątkowość tego momentu i skupiają uwagę na teraźniejszości.


 grafiki Artianette papiery do druku

W moim Art Journalu znalazły się również różne elementy dekoracyjne, takie jak cekiny, brokat, odbicia pieczątek oraz wzory masek. Pełna radości i miłości, chciałam wyrazić swoją wdzięczność za narodziny mojego synka i uchwycić ten magiczny moment, który będzie zawsze wyjątkowy dla mnie i mojej rodziny. Osobisty wpis do Art journala będzie cudowną pamiątką dla mnie i mojej rodziny. Do stworzenia mojego wpisu wykorzystałam:

Pozdrawiam

Karolina Papierowe 7 cudów

papierowe7cudów DT Artianette

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top