kocie zakładki scrapbooking papiery do druku digital paper

Kocie zakładki

Kocie zakładki to moja dzisiejsza propozycja. Jak tylko moje oczy ujrzały te urocze grafiki kotów, stworzone specjalnie na Dzień Kota. Serce mi podskoczyło z radości! Wiedziałam, że te słodkie stworzenia muszą zamienić się w coś równie wyjątkowego. Wybór padł na zakładki do książek. Praktyczne, a zarazem pełne uroku.

Aby nadać im życie, sięgnęłam po papier z kolekcji dostępnej na stronie Artianette, z serii Dots Everywhere. Ich bogactwo kolorów jest oszałamiające. A ja zdecydowałam się na bazę w odcieniach niebieskim i żółtym, które doskonale komponują się z barwną paletą kotów.

kocie zakładki scrapbooking papiery do druku digital paper

Nie poprzestałam na samych kolorach – kocie zakładki ozdobiłam wycinanymi kwiatkami z arkusza. Arkusz ten również znalazłam w sklepie Artianette. Te drobne dodatki dodały zakładkom wyjątkowego charakteru i sprawiły, że każda z nich stała się małym dziełem sztuki.

Na koniec, aby dodać kocim zakładkom jeszcze więcej blichtru, ponadto doczepiłam zawieszki z koralików. Drobne, błyszczące elementy pięknie się prezentują i dodatkowo dodają zakładkom elegancji. Teraz te zakładki są gotowe, aby rozjaśnić dni i książki koleżanek z klasy mojego syna, które, jak to często bywa w pewnym wieku, przechodzą etap fascynacji wszystkim, co miauczy i mruczy.

Mam nadzieję, że te małe upominki sprawią im wiele radości i będą miłym akcentem w codziennym szkolnym życiu. Pozdrawiam wszystkich miłośników książek i kotów – niech te zakładki będą dla Was przypomnieniem o radości, jaką dają te dwa, wydawałoby się, różne światy, które tak pięknie potrafią współistnieć. W mojej pracy wykorzystałam:

Do zobaczenia! Monika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top