Kartki wielkanocne do koperty. Artianette. Papieru do druku

WIELKANOCNE TOREBKI

Wielkanocne torebki przydadzą się na drobne upominki na Zajączka, w końcu wiosna to czas odrodzenia i nowych początków. Wielkanoc idealnie oddaje ten wiosenny klimat. Jest to okres pełen światła i pozytywnej energii, który niesie ze sobą obietnicę nadchodzących zmian. Dla wielu osób, tak jak dla mnie, Wielkanoc to najjaśniejsze święta w roku, przynoszące nadzieję i radość. To właśnie ten optymistyczny nastrój chciałam uchwycić w mojej pracy, aby podzielić się nim z Wami.

Kartki wielkanocne do koperty. Artianette. Papieru do druku

Święta wielkanocne ,to także doskonała okazja do okazywania sobie wzajemnej sympatii poprzez drobne upominki. Prezenty, zapakowane w takie, wielkanocne torebki z wiosennymi motywami, mogą być pięknym gestem. Moje nietypowe podejście do dekorowania torebek świadczy o kreatywności i pasji, którą wkładam w swoje prace. Wykorzystując papier kraftowy jako płótno, przy tworzeniu Wielkanocnych torebek dałam upust swoim malarskim talentom, tworząc niepowtarzalne opakowania na prezent.

Kartki wielkanocne do koperty. Artianette. Papieru do druku

Farby akrylowe, których użyłam do swojego projektu, w ciepłej żółci „maślanej” i klasycznej bieli, doskonale oddają wiosenną atmosferę. Te żywe kolory, zrównoważone akcentami zieleni, tworzą harmonijną paletę, która jest przyjemna dla oka i budzi skojarzenia z budzącą się do życia przyrodą. Mając już bazę mojego projektu nie omieszkałam dodać kilku grafik od Artianette.

Kartki wielkanocne do koperty. Artianette. Papieru do druku

Wykorzystałam grafiki, zarówno te zakupione z kolekcji „Spring Breath”, jak i te „Nad stawem” ,które można bezpłatnie pobrać na grupie Artianette inspire!,. Tło w głębokiej ciemnej żółci, które wykonałam stanowi doskonałą bazę dla głównego elementu kompozycji. Jest to urocza kaczuszka otoczona kwiatowym wiankiem. Stała się ona centralnym punktem mojej pracy. Dodatkowo, żeby kompozycja nabrała przestrzenności użyłam kwiatów. Dodałam także sznureczek i małe styropianowe jajka.

Kartki wielkanocne do koperty. Artianette. Papieru do druku

Mam nadzieję, że moje prace, pełne artystycznego zapału i wiosennego ducha, przekażą innym ten sam radosny nastrój, który towarzyszy mi podczas Wielkanocy. Spróbujecie sami zrobić takie torebki? Tu znajdziecie materiały:

Pozdrawiam. Ela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top