kartka gratulacyjna z okazji narodzin dziecka .Papiery do druku Artianette

Kartka gratulacyjna

Kartka gratulacyjna z okazji dziecka jest delikatnym wyrazem radości i entuzjazmu wobec nowego członka rodziny, tym razem jest to synuś koleżanki. Koleżanki z DT!

Kartka gratulacyjna z okazji narodzin dziecka. Papiery do druku Artianette

Na białej bazie rozkwita wianek , symbolizujący czystość, niewinność i radość, które niesie nowonarodzone maleństwo. Stokrotki które sama zasuszyłam dodają delikatności. Dodatkowo, tworzą harmonijną kompozycję, emanując ciepłem i serdecznym uczuciem. Wianek, który umieściłam w centralnej części zdobi kartkę, tworząc subtelną ramkę dla grafiki maleństwa.

Kartka gratulacyjna z okazji narodzin dziecka. Papiery do druku Artianette

Żółty brokat którego użyłam, dodaje kartce subtelnego blasku i świetlistości. W moim zamyśle ma symbolizować radość i optymizm, jakie przynoszą narodziny dziecka. Brokat, delikatnie rozsypany wokół stokrotek, dodaje kartce lekkości i magii. Ma przywoływać atmosferę czystej radości i świeżości, jaka towarzyszy przyjściu na świat nowego członka rodziny.

Kartka gratulacyjna z okazji narodzin dziecka. Papiery do druku Artianette

Dodatkowo użyłam kontrastującej brązowej farby. W połączeniu z jasnością stokrotek i kolorów grafik brązowa farba, użyta do podkreślenia konturów wianka, dodaje głębi i wyrazistości całej kompozycji. Brąz, choć wydaje się być nieoczywisty na tle jasnych i radosnych kolorów, stanowi doskonałe tło dla wianka stokrotek. Podkreśla ich piękno i delikatność. Na zakończenie kompozycje zwieńczyłam napisem Gratulacje z zestawu grafik Spring Breath set 04.

Kartka gratulacyjna z okazji narodzin dziecka. Papiery do druku Artianette

Kartka gratulacyjna na urodzenie dziecka staje się, więc nie tylko świadectwem radości z narodzin nowego życia, ale również pięknym artystycznym tworem, który można zachować jako pamiątkę tego wyjątkowego momentu. Jest to wyraz serdeczności, troski i wsparcia dla nowych rodziców, który będzie towarzyszyć im w tym wyjątkowym etapie życia. Do stworzenia tej kartki użyłam grafik Artianette :

white celebration, kolekcja papierów do scrapbookingów, digi to cut, elementy do wycinania

Pozdrawiam

Tyna Art

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top