Art journal artystyczny pamiętnik stworzony na live z papierów marki Artianette

Art Journal -Artystyczny pamiętnik

Mój Art journal- artystyczny pamiętnik, szyty na maszynie żółtą nitką, z pawiem na okładce, stał się moim najbliższym towarzyszem. Każda strona opowiada inną historię, a dziś chcę podzielić się z Tobą jednym z moich ulubionych wpisów w stylu boho.

Art journal artystyczny pamiętnik  stworzony na live z papierów marki Artianette

Podczas Live na grupie Artianette Inspire! miałam okazję zainspirować Was też tworzeniem Art Journal – artystycznego pamiętnika. Co to jest? Jest to zeszyt w którym możemy wyrazić się twórczo, artystycznie. Mój Art Journal składa się z 3 zeszytów, szytych nicią oraz okładki z pawiem i paseczkiem. Wszystkie przeszycia robiłam na żywo na maszynie.

Art journal artystyczny pamiętnik stworzony na live z papierów marki Artianette

Dodatkowo podczas transmisji udało się zrobić pierwszy wpis. Wpis w stylu boho z koronkami i końmi. Użyłam na tło tuszy distress oxide, Rozpoczynam od wyboru kolorów – brzoskwiniowego i różowego, które rozświetlają każdą stronę. Trochę odbitych stempli oraz tekturka z porożem. Korzystając z koronek, dodaję delikatność i subtelność do kompozycji. Małe akcenty przypominają mi, że piękno tkwi w szczegółach i że nawet najmniejszy dodatek może zmienić całą perspektywę. Moje życie jest jak ta koronka – piękne i skomplikowane, ale zawsze pełne możliwości.

Art journal artystyczny pamiętnik stworzony na live z papierów marki Artianette

Grafiki z końmi, trochę złotej farby i wpis gotowy. Dodanie końskich motywów wydaje się naturalne dla mnie, ponieważ od zawsze fascynowały mnie te majestatyczne stworzenia. Ich wolność i siła przenoszą mnie do innego świata, gdzie mogę czuć się wolna i bezpieczna.

  stworzony na live z papierów marki Artianette

Powiedzenie, że sztuka jest odbiciem duszy, nigdy nie było dla mnie bardziej prawdziwe niż teraz. Każdy wpis, każdy szew, mówi o mnie i mojej historii. Czasem mogę czuć się zagubiona w tym wielkim świecie, mój artystyczny pamiętnik zawsze przypomina mi, kim jestem i co naprawdę kocham. Na zakończenie zapraszam Was do obejrzenia zapisu z live i do stworzenia swojego artystycznego pamiętnika. Pomogą Wam w tym:

Peacock eyes

Do zobaczenia, Sylwia 

Sylwia Mysza hand made Artianette

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top