Kartka z balonem 3D z papierów moms love

Kartka z balonem 3D

Kartka z balonem 3D z papierów marki Artianette. Wykonałam ją z kolekcji Mom’s Love . Jest to moja pierwsza inspiracja w szeregach DT.Wiedziałam, że chcę stworzyć coś wyjątkowego dla mojej ukochanej mamy. Inspiracją był dla mnie motyw balonu, symbolizujący naszą wspólną podróż przez życie.

Kartka z balonem 3D z papierów moms love

Balon 3d otoczony koronką i kwiatami z masy perłowej, w którym mama i ja lecimy to był hołd dla naszych chwil spędzonych razem. Chwil podczas których wzrastałyśmy, ucząc się od siebie nawzajem. Każdy detal kartki ma znaczenie. Koronka symbolizuje delikatność naszych relacji. Kwiaty z masy perłowej dodają kartce elegancji i uroku.

Kartka z balonem 3D z papierów moms love

Kolorystyka w mocnym różu i zieleni była hołdem dla siły i miłości, którą mama zawsze mi dawała, oraz dla piękna, które wyczuwałam w jej obecności. Na koszu, który trzyma balon, umieściłam sentymentalny napis: „Twoje objęcia leczą wszystko”. To było właśnie to, co chciałam przekazać mojej mamie – że jej miłość i wsparcie są moim największym lekarstwem, w każdej sytuacji, w każdej chwili.

Tło ozdobiłam sercami, które odzwierciedlały naszą bezwarunkową więź i miłość, która nas łączy. Podczas tworzenia tej kartki odczuwałam wiele emocji. Dodatkowo, to nie tylko wyraz mojej miłości dla mamy. Jest to, także sposób na wyrażenie wdzięczności za wszystko, czym mnie obdarzyła.

 papierów moms love

Każdy wycinek papieru, jest wyrazem moich uczuć i troski. To jest coś więcej niż tylko kartka – to jest serce i dusza, które wkładam w każdy szczegół. Chcę w ten sposób wyrazić miłość do najważniejszej osoby w moim życiu – mojej ukochanej mamy. Zapraszam Was do odwiedzenia naszej grupy inspiracyjna Artianette Inspire! oraz do odwiedzenia sklepu Artianette. Na zakończenie kolekcje których użyłam:

Kolekcja paper digital marki Artianette Moms Love

Pozdrawiam

Kasia Wszystko i Nitka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top