Cukierek na Dzień Mamy wykonany z kolekcjo moms love marki Artianette

Cukierek dla Mamy

Kiedy tworzyłam to magiczne pudełko czyli cukierek dla mamy, chciałam przenieść się w świat delikatności i piękna. Wykorzystałam papiery z kolekcji MOM’S LOVE MINI COLLECTION A4, którymi ozdobiłam każdy centymetr pudełka, tworząc subtelne wzory i pastelowe odcienie. Dodatkowo ozdobiłam je  papierowymi kwiatami umieszczonymi na tle z wytłoczonym wzorem z serduszkami, które razem sprawiają, że całość zyskuje wyjątkowy urok.

Cukierek na Dzień Mamy wykonany z kolekcjo moms love marki Artianette

Na dwóch ściankach pudełka umieściłam pokrytą złotą farbą koronkową tekturkę, której delikatność i elegancja doskonale komponuje się z resztą kompozycji. Dodatkowo ozdobiłam pudełko kryształkami, które dodają mu blasku i luksusu. Serduszko z wosku sojowego z kwiatowym zapachem ma sprawić, że mama poczuje się otulona miłością i spokojem. Kartka w głębokiej zieleni, na której umieściłam różowe piwonie i białe kwiaty, idealnie dopełnia całą kompozycję, nadając jej radości i świeżości.

https://artianette.pl/sklep/scrap-na-dzien-mamy-moms-love-mini-collection-a4/

W mojej twórczości kierowały mną głównie emocje – pragnienie stworzenia czegoś pięknego, delikatnego i pełnego miłości. Chciałam, żeby to pudełko było nie tylko opakowaniem słodkiego upominku, ale także symbolem wiecznej miłości i wdzięku. Chciałam, żeby każda mama, która otrzyma to pudełko, poczuła się wyjątkowo i doceniona za swoją siłę, poświęcenie i niekończącą się miłość, którą daje swoim bliskim.

Cukierek na Dzień Mamy wykonany z kolekcjo moms love marki Artianette

Tworzenie tego pudełka było dla mnie niezwykle inspirujące. Budziło też wiele pozytywnych emocji. Chciałam, żeby każdy jego element wyrażał moje głębokie przekonanie o sile i pięknie macierzyństwa.

Cukierek na Dzień Mamy wykonany z kolekcjo moms love marki Artianette

Mam nadzieję, że każda mama, która otrzyma takie pudełko, poczuje się wyjątkowo. Użyłam:

Kolekcja paper digital marki Artianette Moms Love

Pozdrawiam Kasia- Pod skrzydłem Anioła

Katarzyna Wyroba- Pod Skrzydłem Anioła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top