pop up box z papierow marki Artianette rusty factory steampunk tryby blacha rdza

Fabryka rdzy pop up box

Pop up box to forma która ostatnio skradła moje serce i to właśnie ją postanowiłam Wam pokazać na moim pierwszym w życiu live. Odbył się on na grupie Artianette Inspire!, gdzie ja i inne dziewczyny staramy się was inspirować. Dodatkowo, zapraszając do wspólnych wyzwań i zabaw. Chodź, opowiem Ci bajeczkę… o latającym ślimaku w świecie rdzy, gdzie każdy tryb ma swoje miejsce napis który zwieńcza mojego pop up box.

pop up box z papierow marki Artianette rusty factory steampunk tryby blacha rdza

W roli głównej występuje Rusty Factory, kolekcja pełna tajemnic i niesamowitych przygód. Arkusze są pełne tajemnicy. Rdza, blachy, ale i kwiaty które idealnie wpasowują się w klimat tej kolekcji. Natomiast grafiki do wycinania .. tu można poszaleć i opowiedzieć bajkę nie tylko o ślimaku. Ja zainspirowałam się nią na tyle że , pewnego dnia postanowiłam stworzyć coś wyjątkowego – pop up box.

pop up box z papierów marki Artianette rusty factory steampunk tryby blacha rdza

Pudełeczko to niewielkich rozmiarów po złożeniu staje się całkiem płaskie w pierwotnym założeniu u mnie to nie zagrało musiało być na bogato. Starałam się je utrzymać w rdzawo czarnej kolorystyce z elementami czerwieni. Ta nietypowa forma idealnie wpisała mi się, w założenia steampunku.

pop up box z papierow marki Artianette rusty factory steampunk tryby blacha rdza

Dodatkowo, elementy umieszczone na kartce budują niepowtarzalny klimat. Kobieta z parasolem, kościotrup Czesław w kapeluszu, pociąg i tryby, pozwalają na puszczenie wodzów fantazji… Opowiedzenie swojej własnej bajki. Grafiki umieszczone na niewidocznych paskach i foli jak w przypadku wspomnianego ślimaka sprawiają wrażenie lewitujących. W bajkach wszystko jest możliwe.

Tak jak w steampunkowej estetyce, tak też w mojej pracy, stare miesza się z nowym, tworząc niepowtarzalny klimat. Podobnie, latający ślimak, który jest centralną postacią tej historii, wydaje się być niemożliwym, a jednak w rzeczywistości. A dzięki mojej kreatywności, staje się on bohaterem własnej opowieści. Do stworzenia waszej własnej bajki możecie użyć kolekcji:

Rusty Factory midi kolekcja Artianette steampunk

Pozdrawiam Patrycja Patandscrap

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top