Artianette paper digital papiery do druku

Opakowanie na Toffifee


Opakowanie na Toffifee jest bardzo fajną , a zarazem w miarę prostą formą na podziękowanie, lub mały prezent urodzinowy, który też osłodzi dzień. Lubię tą formę prezentu ze względu na to, że po zjedzonych słodkościach zostaje jeszcze pamiątka w postaci pudełeczka. W środku opakowania jest sporo miejsca na życzenia, bądź podziękowania. Ja swoje zrobiłam na urodziny koleżanki.

Opakowanie na Toffiefee Artianette inspiracja papiery do druku

Bazę opakowania na Toffifee wykonałam całkiem sama, od zera, dopasowaną do opakowania ze słodkościami, które akurat miałam. Papier i grafiki jakie wykorzystałam to połączenie kilku kolekcji, które świetnie mi ze sobą zagrały. Chciałam tym samym pokazać, że posiadanie kilku fajnych kolekcji i grafik papierów, powiększa nasze możliwości i pozwala nam je ze sobą świetnie skomponować.

Opakowanie na Toffiefee Artianette inspiracja papiery do druku

Papier bazowy którego użyłam , to kolekcja New Life w odcieniach zieleni bieli i różu. Ja wybrałam arkusz z większą ilością zieleni i bieli. Dodałam tu zabarwioną na zielono gazę i białą serwetkę do kontrastu. Chciałam całą prace utrzymać w kolorach zieleni z dodatkiem bieli. Tak, też się udało. Na serwetce zdecydowałam umieścić kobietę z arkusza grafik świąt nietypowych Dzień herbaty, wręcz pasowała do tej kolekcji idealnie, dodając do pracy kolejny odcień zieleni. Następnie dodałam uformowane w palcach kwiaty, listki i motyle, po to by nadać im efektu trójwymiarowości.

Opakowanie na Toffiefee Artianette inspiracja papiery do druku

Aby wzbogacić opakowanie na Toffifee zdecydowałam, że idealnie wpasują się tu embosowane na kalce listki. Całość uzupełniłam kilkoma półperłami i napisem „W dniu urodzin”, co nadało ostateczny charakter tej pracy. Środek opakowania wykleiłam tą samą kolekcją papierów i na koniec dodałam życzenia dla solenizantki. A skoro moja solenizantka już obdarowana, to chętnie podzielę się z wami zdjęciami pracy jaką wykonałam.

Opakowanie na Toffiefee Artianette inspiracja papiery do druku

Do stworzenia mojej pracy wykorzystałam:

Ciekawa jestem czy wam też się tak będzie podobać jak mi. Zapraszam Was do odwiedzenia grupy Artianette Inspire!

Pozdrawiam Iwona – Kira Craft

Iwona Didyk Kira Craft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top