Kartka zawieszka ,,Serce dla Mamy”

„Kartka zawieszka ,,Serce dla Mamy” to niezwykła praca, która jest wyrazem miłości i wdzięczności. Dla mnie dodatkowo, refleksji nad złożonością relacji matki i dziecka. Jest to, także moja inspiracja dla Was.

Kartka zawieszka Serce dla Mamy inspiracja Artianette papiery do druku

Serce wykonałam z delikatnego, pastelowego papieru, podkreślając jego subtelność. Jednakże, to, co czyni tę pracę wyjątkową, to element postaci i okna które umieściłam centralnie. Okno, umieszczone na sercu, stanowi metaforę otwartości na świat. Dodatkowo, także na wspomnienia i emocje związane z macierzyństwem. Symbol ten sugeruje, że matka jest oknem do świata dla swojego dziecka, ale także, że w jej sercu znajdują się wspomnienia, marzenia i troski związane z macierzyństwem.

Kartka zawieszka Serce dla Mamy inspiracja Artianette papiery do druku

Dodatkowo, na oknie umieściłam wycięte z arkusza grafik Garden stories słoneczniki. Które są dla mnie symbolem radości, nadziei i optymizmu. To właśnie te cechy często kojarzą się z matką, która promieniuje ciepłem i optymizmem, dając swojemu dziecku siłę i wsparcie w trudnych chwilach. Całość starałam utrzymać się w kolorystycznych ryzach, jednak ani czerni ani żółci nie mogło zabraknąć wszak to moje ulubione kolory.

Kartka zawieszka Serce dla Mamy inspiracja Artianette papiery do druku

Natomiast postać kobiety ubranej na czarno, którą umieściłam obok okna, wprowadza kontrast do całości kompozycji. Czarny strój symbolizuje tutaj powagę, refleksję i głębokie emocje związane z macierzyństwem. Ta kobieta reprezentuje matkę jako osobę pełną miłości i troski.

Kartka zawieszka Serce dla Mamy inspiracja Artianette papiery do druku

Kartka zawieszka ,,Serce dla Mamy” jest nie tylko pięknym prezentem dla matki, ale także głęboką refleksją nad relacją matki i dziecka, która jest pełna miłości, siły i złożoności emocjonalnej. Zapraszam do sklepu Artianette i na nasza grupie inspiracyjna Artianette Inspire!

Do wykonania zawieszki użyłam:

Rusty Factory midi kolekcja Artianette steampunk

Pozdrawiam

Tyna Art

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top