wielkanocne pudełka

Wielkanocne pudełka

Wielkanocne pudełka to moja dzisiejsza propozycja. Zainspirowana przesłodką kolekcją New Life i ogromną tęsknotą za wiosennym słońcem i kwiatami, postanowiłam stworzyć coś wyjątkowego. Wiosna to czas odrodzenia, radości i świeżości. Co może być lepszym sposobem na wyrażenie tych uczuć niż własnoręcznie wykonane świąteczne opakowania na słodkości?

Z pomocą pudełeczek z Goat Box, które oferują czekoladownik w fajnym wiosennym kolorze oraz pudełko trójkątne winietka, stworzyłam miejsce, gdzie można nie tylko schować słodycze, ale także podarować kawałek serca. Wykorzystałam delikatne tło z kolekcji White Celebration, które swoją subtelnością doskonale komponuje się z każdym projektem. To uniwersalne tło nada każdemu pudełeczku elegancki i świąteczny charakter.

Aby dodać indywidualnego charakteru, sięgnęłam po dodatki z kolekcji New life i były to set 03 , set 05 i set 08 dostępne w sklepie Artianette, gdzie wybór jest naprawdę imponujący. Każde pudełko ozdobiłam z dbałością o szczegóły, wykorzystując kosteczki dystansowe, aby nadać trójwymiarowość, oraz taśmę dwustronną dla solidnego przyklejenia elementów.

Nie zapomniałam też o drobnych akcentach, które robią wielką różnicę. Kilka perełek, które dodały elegancji, oraz wełna czesankowa, która wprowadziła element „puszystości” i delikatności. To właśnie te małe detale sprawiają, że prezent staje się wyjątkowy. W mojej pracy przydały mi się :

zwierzeta wielkanoc digi papiery papiery do druku

new life, nowa kolekcja papierów do scrappbookingu, digital papers, scrapbooking 2024, new collection, wiosenne tła, spring backgrounds

Zapraszam do tworzenia z nami! To wspaniały sposób, aby dodać osobistego akcentu do świątecznych prezentów, a także świetna okazja do wyrażenia swojej kreatywności. Niech te pudełeczka będą małym dziełem sztuki, które przyniesie uśmiech na twarzy obdarowanych. Czy jest coś piękniejszego niż dawanie radości innym, a przy tym cieszenie się każdym momentem tworzenia? Włącz swoją wyobraźnię i do dzieła!

Pozdrawiam Pod skrzydłem Anioła -Katarzyna Wyroba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top