walentynkowe kartki do koperty digi papiery dots everywhere

Walentynkowe kartki

Witam się z Wami z nowej twórczej przygody, którą mam szansę odbyć dzięki Artianette i dołączeniu do grupy niesamowitych dziewczyn tworzących dla Was inspiracje i pokazujących, jakie możliwości dają nam papiery digi. Niebawem Walentynki, święto zakochanych! Czy w związku z tym walentynkowe kartki muszą krzyczeć czerwienią? Chcę Wam dziś pokazać, że jednak nie. Pragnę udowodnić, że w bardzo prosty sposób można zrobić szybkie i efektowne kartki walentynkowe.

W swoich pracach wykorzystałam zestaw papierów A4 „Dots Everywhere”, które krzyczą kolorami, bo przecież miłość to szaleństwo barw. Do papierów dołączył arkusz grafik 05, z którego wycięłam serca. Kolejny, który znajdziecie w zakładce „Graficzny kalendarz świąt nietypowych” to set z okazji Dnia Pocałunku. Moje karteczki uzupełniłam chlapaniami z czerwonej farbki akwarelowej, co dodało im artystycznego nieładu i pasji. Kilka cekinów które dodałam tu i ówdzie, by dodać trochę blasku i zabawy.

Napisy to naklejki od Scraplove, które wpasowały się w prosty styl mojej pracy. Starałam się, aby każdy element współgrał ze sobą, tworząc spójną całość, która mimo prostoty formy, niesie ze sobą bogactwo treści i emocji.

Czy Wam się podobają? Dajcie znać w komentarzach co o nich myślicie. Czyż nie jest wspaniałe, jak można wyrazić uczucia za pomocą papieru, farby i kilku drobnych dodatków?

walentynkowe kartki do koperty digi papiery dots everywhere

Zachęcam Was do eksperymentowania i tworzenia własnych, unikatowych kartek na Walentynki. Niech będą odzwierciedleniem Waszej indywidualności i uczuć, jakie chcecie przekazać. Pamiętajcie, że miłość nie musi być określona tylko jednym kolorem. Pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa i kreatywności w tym wyjątkowym dniu. I oczywiście, zapraszamy na zakupy, do Artianette. Znajdziecie tam wszystko, co potrzebne do stworzenia Waszych małych dzieł sztuki. I dodatkowo zainspirujecie się odwiedzając naszą grupę Atrianette inspire!

Ja wykorzystałam:

Pozdrawiam. Patrycja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top