kartka kartka ślubna kartka kopertówka rustical wedding boho ślub cardmaking scrapbooking

Ślubna kopertówka

Witajcie! Ślubna kopertówka to moja dzisiejsza inspiracja dla Was. Stworzyłam ją z pięknych papierów w odcieniach ziemii. Takie papiery to kolekcja Artianette pod nazwą Wedding Rustical. Takie nawiązanie do natury, dużo drewna i ciepłych barw, nazywane jest stylem rustykalnym.

Białą bazę kartki wykonałam sama, docinając i zaginając papier bazowy w odpowiedni sposób. Z zewnątrz bazę okleiłam arkuszem z motywem desek. Kolejnym moim krokiem było dodanie drugiej warstwy papieru. Tym razem postawiłam na jasny arkusz z kwiatami.

Punktem centralnym mojej ślubnej kopertówki jest para zakochanych, którą umieściłam na plastrze drewna. Dodatkowo, żeby jeszcze bardziej podkreślić grafikę pary młodej przykleiłam całość na serwetce z arkusza z motywem desek. Wokół zbudowałam kompozycję kwiatową z grafik ze sklepu i z kwiatów z materiału.

Do mojej kompozycji dodałam także mech, który idealnie przełamuje pozostałe ciepłe barwy. Kompozycję dodatkowo wzbogaciłam sizalem w kolorze ecru. Nie mogło zabraknąć również mojej ulubionej wstążki vintage. Napis wycięłam z jednej z grafik. Na koniec postanowiłam dodać brązowe kropki enamel dots . Stanowią one kropeczkę nad i całej kompozycji.

 weding rustical scrapbooking cardmaking artianette

Ślubna kopertówka to propozycja dla osób ceniących sobie tradycję i nowoczesność. W jednej kartce, którą z powodzeniem możemy zamknąć w pudełeczku, mamy i miejsce na życzenia i dodatkowo miejsce na podarunek pieniężny bądź voucher na podróż dokoła świata:)

weding rustical scrapbooking cardmaking artianette

Ślubna kopertówka: co o niej myślicie? Produkty, które pomogły mi stworzyć taki piękny klimat znajdziecie w sklepie Artianette :

papiery cyfrowe do druku wedding rustical marka Artianette papiery do scrapbookingu do druku

wedding rustical papiery cyfrowe do scrapbookingu papiery do druku i wycinania, kolekcja ślubna papierów cyfrowych

wedding rustical papiery cyfrowe do scrapbookingu papiery do druku i wycinania, kolekcja ślubna papierów cyfrowych

Pozdrawiam. Wiola

paper world by wiola, inspiracje dla Artianette, DT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top