Tag w stylu Boho

W długi majowy weekend miałam przyjemność spędzić czas z moją scrapową przyjaciółką, tworząc coś wyjątkowego – tag w stylu Boho , który miał być pamiątką naszego wspólnego czasu. Inspiracją do tego projektu był ciemny arkusz z piórkami, który posłużył mi jako bazowy element. Dodanie kolejnej warstwy papieru dało efekt pięknej ciemnej ramki, co nadało całości elegancji.

Tag z kolekcji Boho horses marki Artianette

Cały tag utrzymałam w odcieniach pomarańczowego i brązu, tworząc ciepłą i przytulną atmosferę. Na spód kompozycji położyłam gazę, która jest jednym z moich ulubionych materiałów do pracy. Do wykonania taga użyłam papierów i grafik z kolekcji Boho horses. Jednak głównym elementem dekoracyjnym jest grafika rudowłosej pięknej kobiety, która niezwykle przypomina moją przyjaciółkę. To było moje subtelne nawiązanie do naszego wspólnego czasu.

Tag z kolekcji Boho horses marki Artianette

Do pracy dodałam także musztardowe kwiaty i wstążkę, suszone rumianek oraz suszony korzeń, aby dodać tekstury i wyjątkowego charakteru. To wszystko miało uchwycić naszą wspólną pasję do tworzenia oraz nasze osobiste preferencje.

Tag z kolekcji Boho horses marki Artianette tag w stylu boho

Wykonując ten tag, chciałam wyrazić wdzięczność za naszą przyjaźń i wyjątkowy czas spędzony razem. Jest to prezent, który ma głębokie znaczenie dla nas obu, pełen sentymentu i emocji. Każdy element na tym tagu jest drobnym wspomnieniem naszych chwil razem oraz wyrazem mojej miłości i szacunku do mojej przyjaciółki scrapowej.”

Podoba Wam się taka interpretacja kolekcji Boho horses, żeby zobaczyć jeszcze więcej inspiracji zapraszam na grupe Artianette inspire!

Pozdrawiam Iwona –KiraCraft

Iwona KiraCraft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top