Zawieszka na butelkę z papierów do druku marki Artianette

Zawieszka na butelkę

Zawieszka na butelkę to moja dzisiejsza inspiracja, która została stworzona specjalnie z okazji 25-tej rocznicy ślubu. Jest to wyjątkowy produkt. Łączy w sobie elegancję, styl i sentymentalną wartość, idealnie oddając charakter tego wyjątkowego jubileuszu.
Główną inspiracją przy tworzeniu tej zawieszki na butelkę były odcienie brązu, bordo, złota i błękitu.

Zawieszka na butelkę z papierów do druku marki Artianette

Kolekcja marki Artianette Blooming Cookies idealnie wpasowała się do klimatu, który chciałam uzyskać. Brąz symbolizuje stabilność i solidność związku, który przetrwał ćwierć wieku. Bordo to również kolor miłości i pasji, co doskonale oddaje uczucia, które towarzyszą parze przez te wszystkie lata. Złoto na zawieszce to nie tylko odcień, ale przede wszystkim symbol bogactwa doświadczeń, wspólnych przeżyć i chwil, które tworzą piękne wspomnienia. Złote akcenty dodają blasku i prestiżu, podkreślając wyjątkowość tej rocznicy. Każdy element na mojej zawieszce na butelce starałam się dobrać tak, aby całość emanowała ciepłem i radością.

Zawieszka na butelkę z papierów do druku marki Artianette

Wprowadzenie przeze mnie błękitu na zawieszkę miało na celu oddanie harmonii i równowagi, które towarzyszą parze przez te wszystkie lata. Błękitne elementy są subtelne, ale dodają zawieszce lekkości i świeżości, idealnie komponując się z resztą kolorów.
Zawieszka została wykonana z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o każdy detal. Znajduje się na niej elegancki napis: „25 Rocznica Ślubu ”, Po wewnętrznej stronie zawieszki umieściłam kieszonkę z bilecikiem na życzenia .

Zawieszka na butelkę z papierów do druku marki Artianette

Cieszę się, że mogę podzielić się z Wami tą wyjątkową zawieszką na alkohol, która z pewnością stanie się piękną pamiątką i ozdobą każdej butelki, podkreślając uroczystość 25 rocznicy ślubu. Podoba Wam się takie użycie papierów? Co myślicie o zawieszce na butelkę jako dodatkowym upominku?

Zawieszka na butelkę z papierów do druku marki Artianette

Zapraszam Was po wiecej inspiracji na nasza grupę Artianette Inspire! A do mojej zawieszki użyłam kolekcji:

papiery cyfrowe do druku wedding rustical marka Artianette papiery do scrapbookingu do druku

Pozdrawiam Ewa – Zakręcone kartki by EwLee

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top