Wielkanocne jajko ozdoba home decor papiery cyfrowe do druku

Wielkanocna podstawka jajko

Witajcie kochani 🙂 Wielkanocne jajko to moja dzisiejsza propozycja. Jak wiemy, Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Dla nas scraperów to oznacza tylko jedno – dużo pracy. Nie wiem jak u Was, ale u mnie zawsze było aktualne powiedzenie: “Szewc bez butów chodzi”. W tym roku postanowiłam to zmienić i stworzyłam wielkanocną dekorację dla siebie.

Ozdobiłam drewniane jajo na podstawce. Do jego oklejenia użyłam papierów z kolekcji “New life”. Jest ona idealna do prac radosnych i delikatnych, a jednocześnie eleganckich.  Swoją kompozycję zbudowałam na tekturkowej ramce, którą uniosłam na piance 3d, by dodać pracy przestrzenności.

Słodki króliczek skradł moje serce, więc umieściłam go w centralnym punkcie wielkanocnego jajka. Wokół ramki warstwowo ułożyłam kompozycję z różowych i żółtych kwiatów, również z powyższej kolekcji. Muszę przyznać, że świetnie się ze sobą zgrały. Przy króliczku umieściłam niewielkie gniazdo. Wykonałam je z kremowego sizalu. W środku przykleiłam 2 styropianowe malutkie jajeczka. Dla mnie to taki symbol nowego życia.

Kwiat z materiału świetnie dopasował się do tła projektu. Całość przyozdobiła wstążka vintage w odcieniu limonki. Aby nadać pracy blasku, oprószyłam ją gdzieniegdzie brokatem w kolorach: bieli, zieleni i żółci. Tzw. dziury wypełniłam białym kulkami 3d. W uzupełnieniu podstawki przyszedł mi z pomocą zielony mech, który swoją barwą również nawiązuje do wiosny. 

Kochani, koniecznie zajrzyjcie do sklepu Artianette po wiosenne nowości. Zapewniam, że zostaniecie oczarowani, zwłaszcza słodkimi zwierzątkami.

zwierzeta wielkanoc digi papiery papiery do druku

Miłego tworzenia, niech kreatywność będzie z Wami! Wiola

paper world by wiola, inspiracje dla Artianette, DT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top