przegląd nowości, nowości w sklepie, nowe papiery do scrapbookingu, nowe digi do wycinania, new digi, new digital paper 2024

Przegląd nowości luty 2024

Wiosenne papiery do scrapbookingu. Co nowego pojawiło się w lutym w sklepie? Przed Wami trzy nowe kolekcje wiosenno-świąteczne, których premiera odbyła się w dniach 1-2 lutego 2024. Przedstawiamy: White Celebration, New Life oraz Spring Breath.

Kolekcja White Celebration

Kolekcja ta miała swoją premierę w sklepie 01 lutego 2024 roku. Lubimy, kiedy nazwa kolekcji ściśle związana jest z istotą papierów i grafik. W tym przypadku istotą kolekcji jest biel. Towarzyszy ona ważnym wydarzeniom w życiu każdego człowieka. Jest wiodącym kolorem w uroczystościach, celebrowanych w kościele katolickim oraz w rodzinach. Arkusze z tłami są bardzo delikatne, biało-złote i nawiązują do niewinności, uroczystych wydarzeń oraz nieba. Idealnie nadają się do prac zarówno kobiecych, męskich, ale także dziecięcych. Znajdą także zastosowanie w pracach związanych z uroczystościami kościelnymi, takimi jak chrzest, komunia czy ślub.

Kolekcja zawiera w sobie arkusze, które odnoszą się typowo do uroczystości, celebrowanych w kościele katolickim, takich jak chrzest, komunia czy ślub. Stąd arkusze te są pełne grafik związanych z powyższymi wydarzeniami. Arkusze zawierają ludzi oraz symbole, kojarzone z danymi uroczystościami, takie jak świece na chrzest czy świece komunijne, digi stemple z kielichem eucharystycznym, digi stempel monstrancja, stemple z krzyżem czy grafiki obrączek. Oprócz wyżej wymienionych, we wspomnianej kolekcji znajdziecie Państwo także urocze gołąbki, piękne stroje związane z uroczystościami a także ludzi, bo bez nich nie byłoby komu świętować.  

Kolekcja Spring Breath

Druga ze wspomnianych wcześniej kolekcji – kolekcja Spring Breath to tęsknota za wiosną. Sensem kolekcji są pierwsze powiewy wiosenne. Arkusze z tłami są bardzo delikatne, choć o zimnej tonacji. Wskazują na fakt, iż jeszcze niedawno była zima i ziemia wciąż jest chłodna i nieprzystępna. A jednak powoli zaczyna się w niej budzić nowe życie, przyroda rozkwita, a zwierzęta zaczynają cieszyć się pierwszymi promieniami słońca. 

Papiery z kolekcji Spring Breath idealnie nadają się do prac kobiecych, męskich ale także dziecięcych oraz związanych z uroczystościami kościelnymi, takimi jak chrzest, komunia czy ślub. Kto nie uwielbia malutkich dzieci? Motyle i ważki nadadzą pracy lekkości, a kwiaty wprowadzą uroczysty i subtelny charakter. Zestaw zawiera w sobie także arkusze, które odnoszą się do świąt Wielkanocy, a przedstawione na nich bazie, krzyż i postać Jezusa są nie tylko uroczyste, poważne i podniosłe, ale również delikatne. Kolekcję dopełnia ponadto arkusz z uniwersalnymi napisami, które tylko potwierdzają, że Spring Breath jest niezwykle wszechstronna. 🙂

Kolekcja New Life

Kolekcja New Life to kolekcja w wiosennym rozkwicie, gdy lśnią w słońcu barwne kwiaty, kwitnąc na żółto i różowo. Te trzy kolory: soczysta zieleń, róż oraz żółty stanowią trzon kolorystyczny papierów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top