Kartka Double pop out

Kartka Double pop out to dzisiejsza propozycja dla Was. Kartkę wykonałam na podwójnym livie który możecie obejrzeć na naszej grupie inspiracyjnej Artianette inspire! Na okładce kartki w stylu steampunk widnieje urokliwa grafika z kolekcji Rusty Factory, dziewczyny w eleganckim kapeluszu, otoczona trybami, kwiatami z foamiranu w odcieniu musztardowej żółci oraz tekturkami w kształcie trybów. Dodatkowo, nie brakuje tu grafiki sowy, nadając temu dziełu niepowtarzalny klimat.

 kartka Double pop up  rusty factory inspiracja Artianette

Gdy otworzysz kartkę, natychmiast zauważysz efektowny element pop up. Dzięki prostemu systemowi, po rozłożeniu wysuwają się dwie maty z grafikami panienek, które trzymają w dłoniach parasolki. To jakby magiczne ożywienie, które przykuwa uwagę i przenosi w świat steampunkowej fantazji. Ta niezwykła forma czyli kartka Double pop out może być tez niewielkim albumikiem , bo dlaczego nie podarować komuś na pamiątkę wspólnych wspomnień.

kartka Double pop up  rusty factory inspiracja Artianette

W środku kartki znajduje się kolejna urzekająca kompozycja, składająca się z grafiki sowy, trybów, liści i piór. W przeciwieństwie do zwykłych kartek, ta emanuje mistycznym urokiem i nostalgiczno-technologicznym klimatem, zachwycając swoją wyjątkowością i detalami.

kartka Double pop up  rusty factory inspiracja Artianette

To niezwykłe dzieło sztuki, będące nie tylko kartką, ale także wyjątkowym prezentem dla miłośników steampunkowej estetyki. Nawet najbardziej wymagający odbiorcy nie pozostaną obojętni wobec jego uroku i mistycznego klimatu. W konsekwencji, ta kartka stanie się niezapomnianą pamiątką, która na długo zagości w sercach obdarowanych osób.

kartka Double pop up  rusty factory inspiracja Artianette

Do wykonania mojej inspiracji wykorzystałam kolekcje od Artianette:

Rusty Factory midi kolekcja Artianette steampunk

Pozdrawiam

Mariola Mediowe Love

Mariola koordynatorka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top