Kobieca kartka urodzinowa. Inspiracja dla Artianette

Kobieca kartka urodzinowa.

Dziś mam do zaprezentowania kartkę małego formatu. Mianowicie jest to kobieca kartka urodzinowa w formacie A6, czyli około 15cm na 10,5cm. Praca pełna cudownych grafik, które znajdziesz w sklepie Artianette.

Kobieca kartka urodzinowa. Inspiracja dla Artianette

Tworząc moją pracę przejrzałam wszystkie arkusze z kolekcji New Life. Wybrałam jeden, którym okleiłam bazę w kolorze pudrowego różu. Arkusz z pięknym połączeniem kolorów. Zielonym przechodzącym subtelnie w róż. Osobiście bardzo lubię takie połączenia. Kojarzą się z wiosną. Kiedy cała natura budzi się do życia. Wybrany arkusz podzieliłam na dwie części, zieloną i różową. Z zielonej zrobiłam pierwszą warstwę, natomiast różowa część znalazła się głównym na panelu.

Kobieca kartka urodzinowa. Inspiracja dla Artianette

Moja kobieca kartka urodzinowa bogata jest w grafiki i inne dodatki. Kwiatowe grafiki, które wykorzystałam w pracy pochodzą z arkusza dodatków Walentynki SET 06, a tą piękną Panią wraz z prezentem znalazłam w dodatkach Walentynki SET 03. Ten arkusz chowa się w naszym sklepie w zakładce – Graficzny Kalendarz Świąt Nietypowych (GKŚN).

Kobieca kartka urodzinowa. Inspiracja dla Artianette

Wycinanki z kwiatowymi elementami ułożyłam warstwowo. To znaczy, że prawie każdy element jest podniesiony na dystansie. Kartkę wzbogaciłam również niewielkimi kwiatami z papieru. Sięgnęłam tu po otwarte róże z delikatnym, różowym cieniowaniem, magnolię w pudrowo różowym kolorze, a także białe, jednowarstwowe maluszki z drewnianym koralikiem to w środku.

Kobieca kartka urodzinowa. Inspiracja dla Artianette

Kiedy do zbudowania kompozycji używam kwiatów to chętnie sięgam po sizal. Ten naturalny materiał dodaje lekkości pracy ukrywając za razem to, co czasem nam nie wyjdzie. W ostatnim czasie mam obsesję na dodawaniu błyszczących elementów. Mogą to być pół perełki, brokat albo jak w tym przypadku opalizujące cekiny.

Kobieca kartka urodzinowa. Inspiracja dla Artianette

Wybrałam takie połączenie kolorystyczne również z tego powodu, iż zielony pięknie koresponduje z różem. Moja kobieca kartka urodzinowa jest przemyślana. Wszystko tu współgra. Baza z głównym panelem i papierowymi kwiatami oraz pierwsza warstwa w zieleni z listkami z grafik. Nawet cekiny mienią się kolorami występującymi w projekcie.

Materiały wykorzystane w pracy:

Pozdrawiam ciepło.

Natalia Papierowa Polana

Papierowa Polana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top