Ramka dla mamy Artianette Digital Paper Blog

Ramka dla mamy

Ramka dla mamy. Przyszedł dzień kiedy mogę zaprezentować moją pierwszą inspirację dla Artianette. Kilka miesięcy temu kupiłam ramkę na zdjęcia, którą dziś wykorzystałam. Jako twórcy robimy coś dla innych. Wykonujemy zamówienia, czy wręczamy nasze rękodzieło komuś w prezencie. Często zapominając o sobie.

Dlatego patrząc na tą prostą, białą ramkę, stworzyłam coś z myślą o sobie na nadchodzący Dzień Matki, stąd tytuł pracy ramka dla mamy. Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się zwyczajna, dla mnie jest to znacznie więcej niż tylko kawałek drewna. To pamiątka, która ma głębokie znaczenie.

Minimalistyczny design ramki, bez rzeźbień pozwala skupić się na głównych jej elementach. W środku ramki znajduje się delikatna kompozycja z papierowych dodatków i fragmentów koronki, która nadaje całości lekkości . Wycięte elementy z arkusza New Live SET 07, a także Walentynki SET 06 starannie dobrałam, tak aby stworzyć solidne podparcie dla ręcznie wykonanych kwiatów z bawełny usztywnianej. Kompozycję uzupełniłam gałązkami wyciętymi z arkusza dedykowanemu Światowemu Dniu Lasu SET 06.

Ramka dla mamy

Biało-różowe kwiaty, umiejętnie ułożyłam wokół cudownej grafiki przedstawiającej mamę z dwoma córkami. Owa grafika pochodzi z dodatków z mini kolekcji Mom’s Love i idealnie odwzorowuje moje macierzyństwo. Wybrane przeze mnie kwiaty symbolizują piękno, a także delikatność. Ich pastelowy kolor przypomina mi o słodyczy miłości, która nas łączy, jak również o zobowiązaniu do opieki i troski. Dlatego ta grafika jest sercem całego projektu.

Moja ramka dla mamy jest utrzymana w kolorach zieleni i różu – symbolach życia, świeżości i miłości. Wybrałam te kolory, ponieważ dopełniają całą kompozycję, nadając jej spójności i harmonii. Papiery, które wykorzystałam do podbicia grafik pochodzą ze wspomnianej już mini kolekcji oraz z zestawu teł Wood Background.

Na zakończenie papiery z których korzystałam:

Kolekcja paper digital marki Artianette Moms Love

A jeżeli Cię zainspirowałam to zapraszam serdecznie do odwiedzenia i podzielenia się swoją pracą na naszej grupie na Facebooku – Artianette inspire!

Pozdrawiam,

Natalia Papierowa Polana

Papierowa Polana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top