Notesik na zapiski

Notesik na zapiski

Drogi czytelniku, mam dla Ciebie coś nieoczywistego. Notesik na zapiski. Jest to moja kolejna inspiracja dla sklepu Artianette. W moich zbiorach znalazłam niewielkich rozmiarów notes. Postanowiłam nadać mu koloru i charakteru, ponieważ był mdły i przede wszystkim bez wyrazu. Zrobiłam go ze względu na małą miłośniczkę kotów i będzie on dodatkiem do prezentu.

Notesik na zapiski

Ten mały notesik postanowiłam okleić papierami z kolekcji Dots Everywhere, a mianowicie wykorzystałam z niej kolorowy arkusz w białe stokrotki. Papier z kolekcji połączyłam z bazowym w ciemnoniebieskim kolorze z którego zrobiłam zapięcie na magnes. Jako że jest to projekt dla kociej fanki nie mogłam, nie umieścić tu słodkich kociaków oraz kilku małych kwiatów.

Notesik na zapiski

Wspomniana przeze mnie kolekcja ma wiele dodatków do wycinania. Właśnie z takich arkuszy pochodzą grafiki, które zamieściłam w moim małym projekcie. Kwiaty wycięłam z arkusza SET 06, natomiast uroczego, śpiącego kotka znalazłam pośród grafik SET 03. Kot w kapeluszu to grafika z arkusza Kalendarza Świąt Nietypowych, czyli Światowego Dnia Kota SET 05.

Notesik na zapiski

Tak ozdobiony notesik na zapiski zmieści się wszędzie. Jest na prawdę malutki, a sposób w jaki go ozdobiłam nie będzie sprawiał problemu podczas jego przechowywania. Robiąc go byłam pewna, że będzie on jedyny i niepowtarzalny dlatego, że rękodzieło to coś czego nie można podrobić jak i kupić w każdym sklepie. Wiem też, że ręcznie wykonane przedmioty dają radość, a jeśli są dodatkowo spersonalizowane, to mogą być doskonałym prezentem i cieszyć jeszcze bardziej.

Notesik na zapiski

W rezultacie jestem zadowolona z tego jak szybo i efektownie można dać rzeczom drugie życie, a jeżeli spodobał Ci się mój notesik na zapiski koniecznie zrób swój. Pochwal się nim na naszej grupie na Facebooku – Artianette Inspire!, gdzie serdecznie Cię zapraszam po więcej inspiracji.

Wszystkie wykorzystane przeze mnie dodatki jaki i papiery znajdziesz w naszym sklepie lub klikając w obrazy poniżej.

Pozdrawiam serdecznie, Monika – Moomika Card

Monika - Moomika Card

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top